לימודים | מערכת חשיפה לצפון | 17.01.2013

קורס חפירה ארכיאולוגית

השתתפות בחפירה ארכיאולוגית במסגרת קורס אקדמאי במכללה. הקורס מציע התנסות בעבודה מדעית בשטח, כחלק מצוות של סטודנטים מכול רחבי העולם, חשיפת אורחות חייו, מזונו וסביבתו של האדם לחופו של אגם החולה הקדום לפני עשרות אלפי שנים.

בקיץ הקרוב, אוגוסט 2013, תתקיים עונת החפירות השביעית באתר הפרה-היסטורי במוצא נחל מחניים לירדן. האתר ממוקם על גדתו המזרחית של הירדן מצפון לגשר בנות יעקב וגילו הוא כשישים אלף שנים לפני זמננו. האתר הוא חנייה של ציידים לחופו של אגם החולה הקדום, שעסקו בעיקר בציד של פרות ענק וביתורן בעזרת כלי צור.

בשנת הלימודים תשע"ג ישתתפו הסטודנטים מהמכללה האקדמית תל-חי בחפירה, במסגרת קורס אקדמאי בהיקף של שתי נקודות זכות. הקורס יכלול שעורי הכנה בהם ילמדו הרקע המדעי ארכיאולוגי ושיטות החפירה ועיקרו השתתפות בשבועיים (אינטנסיביים) של חפירה במהלך הקיץ (מה-04 ועד ה-29 באוגוסט) כחלק מהמשלחת הבינלאומית החופרת באתר.

במקרה שהסטודנטים יאלצו להחמיץ מועדי בחינות תהיה החפירה מוכרת לצורכי מועד מיוחד! 

 

לפרטים נוספים ולהרשמה יש לפנות אל ד"ר גונן שרון בכתובת: gonen@telhai.ac.il, או  בקרו במעבדה לפרה-היסטוריה – קמפוס מזרח חדר 3101

 

 

אהבתם? עשו Like שנדע.
יש לכם משהו להוסיף? תנו Comment שנשמע.

 

מערכת חשיפה לצפון

מערכת חשיפה לצפון

בלוג 'חשיפה לצפון' כאן כדי לעדכן אתכם בכל הידיעות, האירועים וההתרחשויות במכללה האקדמית תל-חי וסביבתה. העיקר שלא תאבדו את הצפון.

תגובות בבלוג חשיפה לצפון

1 תגובה בבלוג חשיפה לצפון

  1. אושרי חימו

    ….

הוסף תגובה בבלוג חשיפה לצפון

יש לרשום שם מלא

יש לרשום כתובת אימייל תקינה

יש לרשום תגובה