אירועים | מערכת חשיפה לצפון | 13.05.2012

כינוס חבר הנאמנים: יקירי המכללה האקדמית תל-חי 2012

קבלת אות יקיר תל-חי לשנת 2012 על תרומתם הגדולה והמשמעותית לפעילות המכללה האקדמית תל-חי
עוד בנושאים:

כינוס חבר הנאמנים ה-12 של המכללה האקדמית תל-חי, ב-16 וב-17 במאי, אשר במסגרתו תכריז הוועדה לבחירת יקירי תל-חי בראשותו של נשיא המכללה, פרופ' יונה חן, על שלושת הנבחרים לקבלת אות יקיר תל-חי לשנת 2012 על תרומתם הגדולה והמשמעותית לפעילות המכללה.

 

פרופ' דן לבנון

מדען בעל מוניטין, איש אקדמיה, חלוץ בכל רמ"ח אבריו, מייסד ומקים מיג"ל. פרופ' לבנון כיהן כיו"ר הוועד המנהל של המכללה בין השנים 2003–2011 והוא ממובילי הדרך המרכזיים והמשמעותיים של המכללה. כיו"ר הוועד המנהל של המכללה האקדמית תל-חי פעל פרופ' לבנון ללא לאות למען המכללה, כאשר הוא מקדם אותה אקדמית ומחקרית ומפקח מידי יום על צמיחתה המרשימה. תחת שרביט הוועד המנהל בניצוחו, הפכה המכללה ממוסד קטן ומקומי למותג ארצי בשדה ההשכלה הגבוהה המושך אלפי סטודנטים מכל רחבי מדינה ישראל.

 

 

 

ד"ר אד מלבסקי

יו"ר ומייסד קרן הון הסיכון ג'מיני-ישראל. כיהן כמנהל קרן המחקר הדו-לאומית ישראל-ארה"ב למחקר בתעשייה (BIRD) למעלה מ-13 שנה וממובילי תחום השקעות קרנות הון סיכון בישראל. כיום משמש מלבסקי יו"ר פורום MIT וחבר דירקטוריון של יוזמת Biztech של הטכניון וזוכה פרס מפעל חיים של פורום מנכ"לי ההיי-טק של המי"ל . ד"ר מלבסקי בחר במכללה האקדמית תל-חי כמוסד בלעדי לחלוקת מלגות על שמו ועל שם קרן ג'מיני. מאז התקשרותו עם המכללה בנושא תכנית המלגות הפך ד"ר מלבסקי לידיד המכללה ולאחד מתומכיה הנלהבים.

 

 

עו"ד אליהו שעשוע

עו"ד ותיק, נאמן קרן משפחת ברנר להנצחת זכרה של סופיה לנוקס וחבר בחבר הנאמנים של המכללה. עו"ד שעשוע מתייצב באופן עקבי ומסור למושבי החבר. בהובלתו תורמות קרן משפחת ברנר למכללה מזה שנים רבות לטובת מרכז התמיכה והמרכז למחוננים. שעשוע הוא חבר ותומך נלהב של המכללה מזה שנים ארוכות.

 

 

 

 

 

אהבתם? עשו Like שנדע.

 

 

מערכת חשיפה לצפון

מערכת חשיפה לצפון

בלוג 'חשיפה לצפון' כאן כדי לעדכן אתכם בכל הידיעות, האירועים וההתרחשויות במכללה האקדמית תל-חי וסביבתה. העיקר שלא תאבדו את הצפון.

תגובות בבלוג חשיפה לצפון

1 תגובה בבלוג חשיפה לצפון

  1. JerryVeirm

    pashvakdag1ry12kdj

    google

    google

    el7ip10az9blmllsea

הוסף תגובה בבלוג חשיפה לצפון

יש לרשום שם מלא

יש לרשום כתובת אימייל תקינה

יש לרשום תגובה