לימודים | מערכת חשיפה לצפון | 21.05.2017

יום פתוח בתל חי 18.5.17

היום הפתוח בתל חי הוא בהחלט חוויה, גם למי שכבר יודע בדיוק מה יירצה לעתיד וגם למי שעוד קצת מתלבט, עמדות הייעוץ הפרוסות במכללה נותנות מענה מדויק לכל אחד ואחת. כבר בנסיעה אל המכללה אפשר
עוד בנושאים:

היום הפתוח בתל חי הוא בהחלט חוויה, גם למי שכבר יודע בדיוק מה יירצה לעתיד וגם למי שעוד קצת מתלבט, עמדות הייעוץ הפרוסות במכללה נותנות מענה מדויק לכל אחד ואחת.

כבר בנסיעה אל המכללה אפשר להנות מהנוף, ובתור אחת ופה כבר כמעט שנה, זה לעולם לא נמאס. בכניסה למכללה ישנה קבלת פנים של דיג'יי מקפיץ לעמדות ייעוץ לאורך כל הכניסה, תצוגת כל חודש בנפרד אם זה קדרות / צורפות / נגרות שמראים את כישוריהם. הנה כמה חברים שבאו להתרשם:

1. ענבל, הגיעה אלינו מבאר שבע, ענבל משתפת כי תל חי היא שם דבר באזור שלהם! גם בגלל המרחק וגם בכלל האיכויות של המכללה הידועות… היא סוף-סוף הגיעה להחלטה הנכונה מבחינתה ולהירשם.

2. תומר – הגיע אלינו מהקריות, תומר מספר כי תמיד רצה ללמוד צורפות והמרום הראשון שחשב עליו הוא תל חי. אחרי חודש של התלבטות לא קשה, החליט, הגיע ונרשם

3. יובל – קיבוץ דן, פה מהצפון שלנו, חיכתה לגיל הנכון לסיים את כל המחויבות שלה למדינה ומתחילה ללמוד חינוך כבר באוקטובר הקרוב. יובל מתארת את ההחלטה ללמוד פה למרות שגרה פה כל השנים "תסתכלי סביבך? איך תעזבי?"

4. דביר, הגיע אלינו ממושב באזור המרכז וזה הרגע נרשם לביו-טכנולוגיה, דביר מספר כי הוא הגיע למכללה וישר ידע שהוא רוצה!

5. הוד, הגיע אלינו מירושלים ומעוניין ללמוד ביוטכנולוגיה, הוא מודה שהוא קצת מתלבט כי הוא לקוי למידה ומפחד לא להתקבל. הייתי עדה לשיחה בינו לבין יועץ לימודים שהסביר לו, בתל חיי יש את מרכז חממה! שם תוכל לקבל את כל הסיוע הנדרש וכך תוכל לסיים את התואר בהצלחה, הוד לא הגיע להחלטה סופית אבל יכל להודות בפה מלא – תל חיי חשבו על כל הצדדים למי אפשר לעזור וכמה שיותר!

 סיור למכון לאומנויות: המשתתפים שהגיעו במיוחד ליום המרגש כבר בנסיעה לסיור שיתפו אותי בחשיבה קדימה, ומה הם בדיוק רוצים ללמוד. הגיעו נרגשים אל החדר והיה שאלון כללי מול כל אחד מה מעניין אותו יום וזכה אפילו לראות כל כיתה והנושא שלו.

הציגה את המכון לאומנויות המרצה בשם ג'ון רוזנסטון שהיא מומחית לקרמיקה בתל חי. היא מסבירה כי חשוב לה שזה יישאר בגדר מקצועיות בעיקר והצלחה רבה יוצאת מהמרכז לאומנויות שבתל חי. הסבר כללי על המקצוע ואילו לימודים נוספים נלווים לו. "התוצאה היא לא הדרך החשוב ביותר אלא הדרך שתהיה נכונה" אומרת רוזנסטון. בנוסף היא מספרת על אירועים שמקים המרכז לאומנויות עם שיתוף אומנים מחול והמייצגים מוצגים לקהל הרחב שמגיע במיוחד כל שנה ואפילו יש מכירות! יש הסבר על קורסים כמו : עבודה בגבס קרמיקה, פסיפס ופיסול בכל חומר שמוצע כאן במכללה.

מערכת חשיפה לצפון

מערכת חשיפה לצפון

בלוג 'חשיפה לצפון' כאן כדי לעדכן אתכם בכל הידיעות, האירועים וההתרחשויות במכללה האקדמית תל-חי וסביבתה. העיקר שלא תאבדו את הצפון.

תגובות בבלוג חשיפה לצפון

הוסף תגובה בבלוג חשיפה לצפון

יש לרשום שם מלא

יש לרשום כתובת אימייל תקינה

יש לרשום תגובה