לימודים | מערכת חשיפה לצפון | 27.03.2017

ללמוד חינוך באקדמיה בתל חי – השמיים הם הגבול!

החוג לחינוך במכללת תל חי מציע איכות אקדמית בקורסים שונים ומגוונים, בחיבור לשטח הן דרך לימודי השדה החושפים את הסטודנטים למקומות הכשרה מגוונים, והן דרך רקע תיאורטי ועיוני המקשר בין
עוד בנושאים:

החוג לחינוך במכללת תל חי מציע איכות אקדמית בקורסים שונים ומגוונים, בחיבור לשטח הן דרך לימודי השדה החושפים את הסטודנטים למקומות הכשרה מגוונים, והן דרך רקע תיאורטי ועיוני המקשר בין התחומים.

אז למה חינוך בתל חי?

בחוג לחינוך מלמדים מטובי החוקרים והמרצים במוקדים של חינוך מיוחד, לקויות למידה, חינוך חברתי ומנהיגות, ושילוב אמנויות. הסטודנטים נחשפים לתכנים מגוונים ועדכניים במתרחש בארץ ובעולם בתחום החינוך, ולדרכי טיפול והתערבות.

באופן ייחודי, ועל אף שהחוג לחינוך איננו מכשיר להוראה, מתקיימים לימודי שדה רחבי היקף מבחינת החשיפה המוגברת למסגרות שונות ומגוונות כגון: בתי כלא, גני ילדים, חניכה אישית ועוד. הלימודים מתבצעים בליווי צמוד של היחידה את הסטודנטים לאורך כל השנה.

מעבר למערך התמיכה רחב ההיקף שהמכללה מעמידה לרשות הסטודנטים שלנו, הסטודנטים זוכים לתמיכה במהלך לימודיהם הן מהמרצים (בכיתות הלימוד ומחוצה להן) והן ממרכז תמיכה המשרת סטודנטים עם לקויות.

האווירה הסטודנטיאלית בתל חי בכלל, ובחוג לחינוך בפרט, משרה בקרב כל באי המקום תחושה של בית מעבר לפן האקדמי. מתקיימים במכללה ימי שיא במהלך השנה, ובחוג לחינוך יום השיא מתקיים בכנס המסורתי שלנו בנוסף לאירועים המתרחשים לאורך השנה. ביום זה הסטודנטים נוטלים חלק משמעותי ועיקרי הן בהכנתו והן בקיומו.

אז אם את/ה מחפש/ת מקום לצמוח, לגדול, להעשיר בידע ובניסיון מעשי, בהענקת כלים יישומיים ותיאורטיים בשטח, בקיצור, אם אתם מחפשים לעוף רחוק, אצלנו בתל חי השמיים הם הגבול. בואו להגשים את החלומות שלכם!

נירית קרני – וייזר, החוג לחינוך, ראש מוקד חינוך מיוחד, מלמד קורסים בתחומים של אלימות מילולית, אנשים עם לקויות בהתמקדות על לקויות קוגניטיביות. חוקרת בתחום אלימות מילולית, כתיבת תכניות התערבות להפחתת השימוש והתמודדות עם החשיפה של אלימות מילולית.

מערכת חשיפה לצפון

מערכת חשיפה לצפון

בלוג 'חשיפה לצפון' כאן כדי לעדכן אתכם בכל הידיעות, האירועים וההתרחשויות במכללה האקדמית תל-חי וסביבתה. העיקר שלא תאבדו את הצפון.

תגובות בבלוג חשיפה לצפון

הוסף תגובה בבלוג חשיפה לצפון

יש לרשום שם מלא

יש לרשום כתובת אימייל תקינה

יש לרשום תגובה