אירועים | מערכת חשיפה לצפון | 21.02.2017

יום פתוח במכללה האקדמית תל חי!

מאות מתעניינים הגיעו ליום הפתוח שהתקיים במכללה האקדמית תל חי ב-16.2.17, על אף מזג האוויר החורפי והקור. בין המתעניינים הרבים מצאתי את בן משולם, בן 23 מנופית. בן מתעניין בלימודי מדעי המחשב,
עוד בנושאים:

מאות מתעניינים הגיעו ליום הפתוח שהתקיים במכללה האקדמית תל חי ב-16.2.17, על אף מזג האוויר החורפי והקור.

בין המתעניינים הרבים מצאתי את בן משולם, בן 23 מנופית. בן מתעניין בלימודי מדעי המחשב, "מקצוע מבוקש ומעניין שיפתח לי הרבה דלתות בעתיד"…. בחר בתל חי בגלל החברים והאווירה….

לי ושירה, ממושב מאור מתעניינות בלימודי תרמה תרפיה – "יש חיבור לעולם התאטרון וזהו תואר שמבסס לקראת העולם הטיפולי".

אופק, בן 23 ממצפה עדי, מתעניין בכלכלה וניהול ובלימודי מזרח אסיה. "אני אוהב להתעסק במספרים וזה מפתח חשיבה עצמאית כלכלית ועסקית, ומזרח אסיה בגלל שהשוק הולך לכיוון אסיה, כמו שתנובה נקנתה על ידי סינים. הסינים רוצים אותנו ואני רוצה להיות שם כשזה קורה".
למה בתל חי: בגלל האווירה והיחס האישי ובעיקר בגלל הנוף.

אלידר אלחיאני בת 22, מתעניינת בעבודה סוציאלית. "כי זה המקצוע שמשלב את כל מה שאני אוהבת ומאמינה בו, הוא נוגע במלא נושאים ומאפשר מקום חופשי ואת המקום שלי לבטא את עצמי". למה בתל חי: בגלל הנוף, האווירה, היחס האישי והאפשרות לבחור מסלול שבאמת מותאם אלייך.

שמואל בן 22 מרחובות, מתעניין במדעי המחשב. למה: הסקרנות לדעת איך עובדות מערכות תכנות ומידע. למה בתל חי: בגלל האווירה ותוכנית הלימודים.

גל פרוידנטל מיפו, מתעניין במדעי הסביבה, אולי מדעי המזון. מה הביא אותי לתל חי: באתי לקבל רעיונות, למה אני רוצה ללמוד באוקטובר הקרוב.

אמיר קנובה מכפר רמא, מה הביא אותי לתל חי: רציתי לבדוק את הנושא של הנדסה במכללה, תנאי קבלה, כמה זמן הלימודים עצמם. יש מי שהמליץ להגיע היום למכללה: כן! חברים ובעיקר משפחה.

ניר שוהם ממעגן מיכאל, מתעניין בעבודה סוציאלית. מה הביא אותי לתל חי: סקרנות, משפחה וחברים המליצו לי להגיע היום וכמובן משיכה כללית לצפון ולנופים שיש כאן.

עמית מרקו מבת- ים, מתעניינת בחינוך, עבודה סוציאלית. מה הביא אותי לתל חי: מתחילה לבדוק, להתרשם לקראת השנה הקרובה.

דור כץ מעפולה, מתעניין בפסיכולוגיה, כלכלה וניהול. דיבר אליי לבוא ליום הפתוח.

עידו גיבסון מחיפה, מתעניין בפסיכולוגיה. מה הביא אותי לתל חי: מעוניין לגור בצפון, בעיקר באתי לראות.

נתנאל לולאי מתרום, מתעניין בביוטכנולוגיה. אני רוצה ללמוד בתל חי, אחלה אווירה, חלום בעיקר לשבת וללמוד ליד איזה נחל, האווירה הכללית פה כיפית ממש….

שגיא כהן מכפר אדומים, מתעניין בעבודה סוציאלית. מה הביא אותי לתל חי: מתעניין בלימודים בשנה הקרובה.

בהצלחה לכולם!

מערכת חשיפה לצפון

מערכת חשיפה לצפון

בלוג 'חשיפה לצפון' כאן כדי לעדכן אתכם בכל הידיעות, האירועים וההתרחשויות במכללה האקדמית תל-חי וסביבתה. העיקר שלא תאבדו את הצפון.

תגובות בבלוג חשיפה לצפון

הוסף תגובה בבלוג חשיפה לצפון

יש לרשום שם מלא

יש לרשום כתובת אימייל תקינה

יש לרשום תגובה