לימודים | מערכת חשיפה לצפון | 01.04.2015

הטובים לתעסוקה

סיפורה האישי וחוויותיה של הסטודנטית לשירותי אנוש וכלכלה עינב ריינשטיין, מהשתתפותה בתכנית המלגות "הטובים לתעסוקה" הסוגרת את שנתה השלישית והאחרונה במכללת תל-חי. המלגה הינה חלק משירותי היחידה להכוון תעסוקתי במשרדי הדקן.
עוד בנושאים:

שמי עינב ריינשטיין סטודנטית בשנה ג' בחוג לשירותי אנוש וכלכלה במכללת תל חי.

במקור אני מרחובות וכ-3 שנים מתגוררת במושב בית הילל.

למכללת תל חי הגעתי לטובת מכינה קדם אקדמית במדעי הרוח בכדי להתקבל לחוג לעבודה סוציאלית וברצון לשנות אורך חיים ואוירה ולעבור למקום חדש.

בסוף לימודי המכינה הלכתי למרכז הייעוץ ולאחר שיחות החלטתי שאני עושה שינוי ונרשמת לחוג לשירותי אנוש. במסגרת הלימודים בשנה ב'  עשיתי עבודה מעשית באופטיקה שמיר ובין לבין התברר לי שאותו הארגון עובד בשת"פ עם המכללה ומחפש סטודנט להשתלבות במחלקת משאבי אנוש דרך המלגה "הטובים לתעסוקה". יצרתי קשר עם מירה בכדי לקבל הסבר על המלגה ולאחר מכן זומנתי לראיון ובין שאר המועמדים נבחרתי. המלגה נתנה לי את האפשרות להשתלב בארגון גדול וחשוב בצפון ולרכוש ידע וכלים בסיסים להמשך סלילת הדרך לחיים שלאחר התואר. בעת סיום המלגה מנהלת משאבי אנוש שעבדתי תחתיה פנתה אלי והציעה לי להשתלב בארגון  ולהיות לעובדת מן המניין בתחום משאבי האנוש ומפה תחילתה של דרך חדשה. נכון לעכשיו, אני מתכננת להישאר לגור בצפון ולהקים את ביתי פה יחד עם בן זוגי, לגדול ולהצליח בגליל.

אני ממליצה בחום לצאת ולהשתלב בארגונים ובמקומות עבודה בשביל לצבור את הניסיון כבר במהלך הלימודים.

מלגת "הטובים לתעסוקה" היא מלגה המבקשת לממש חזון על פיו בוגרי המכללה יוכלו לקבוע את משכנם בגליל בתום הלימודים באמצעות השתלבות בתעסוקה עוד בתקופת לימודיהם. המלגה ממומנת בשיתוף על ידי המכללה האקדמית תל-חי, מעסיקים בגליל וקרנות תורמים – ראסל ברי, רש"י ו- ujia. תורמים אלו מלווים את המכללה לאורך השנים ושותפים לחזון לפיתוח הגליל.

מערכת חשיפה לצפון

מערכת חשיפה לצפון

בלוג 'חשיפה לצפון' כאן כדי לעדכן אתכם בכל הידיעות, האירועים וההתרחשויות במכללה האקדמית תל-חי וסביבתה. העיקר שלא תאבדו את הצפון.

תגובות בבלוג חשיפה לצפון

הוסף תגובה בבלוג חשיפה לצפון

יש לרשום שם מלא

יש לרשום כתובת אימייל תקינה

יש לרשום תגובה