אנשים | מערכת חשיפה לצפון | 02.01.2013

בוגרים מספרים תל-חי: מירית מירון

בוגרת המכללה האקדמית תל-חי, מירית מירון, מספרת למדור בוגרים איפה היא היום, ואיך הלימודים במכללה השפיעו ועדיין משפיעים על חייה.

גרה בקיבוץ שמיר, מירית מירון מחזיקה בתואר ראשון בעבודה סוציאלית אותו עשתה במכללה האקדמית תל-חי. את המשך לימודיה עשתה באוניברסיטת חיפה וכעת מחזיקה גם בתואר שני בעבודה סוציאלית גם כן.

את תחילת דרכה, עשתה מירית, כראש תחום חינוך והדרכה במרכז סיוע לנפגעות תקיפות מינית בקרית שמונה ובימים אלו עובדת מירית כמנהלת הבית הסיעודי בקיבוץ שמיר, בו היא מתגוררת.

את חווית הלימודים בתל-חי והמגורים בצפון היא מספרת שהיו כ"אחת התקופות היפות שלי", היתה זו תקופה בה רכשה חברות רבות, תחושה של אכפתיות והרגשה של בית. מקום בו רואים אותך ומקשיבים לדברים, שיש לך לומר ולהציע. עוד היא מספרת, שההרגשה הזו התחדדה והתבהרה עבורה כאשר הגיעה ללימודי תואר שני באוניברסיטה, שם המצב לא היה כך.

גם אז וגם היום, היא מספרת שבמכללה האקדמית תל-חי, תמיד תחושה שזהו מקום המאפשר לחזור אליו וכי יש המשכיות טבעית בה הקשר נשמר ונמשך.

 

אהבתם? עשו Like שנדע.
יש לכם משהו להוסיף? תנו Comment שנשמע.

 

מערכת חשיפה לצפון

מערכת חשיפה לצפון

בלוג 'חשיפה לצפון' כאן כדי לעדכן אתכם בכל הידיעות, האירועים וההתרחשויות במכללה האקדמית תל-חי וסביבתה. העיקר שלא תאבדו את הצפון.

תגובות בבלוג חשיפה לצפון

הוסף תגובה בבלוג חשיפה לצפון

יש לרשום שם מלא

יש לרשום כתובת אימייל תקינה

יש לרשום תגובה