אנשים | מערכת חשיפה לצפון | 03.12.2012

סטודנטים עושים מילואים: ג'רמי ספייסר

ג'רמי אומר שאם מנהל ב-yes, מנהל הייטק או מנהל עסק יכולים להיעדר חודש למילואים והכל בסדר, גם הוא כסטודנט יכול להרשות לעצמו.

פרופיל

שם: ג'רמי ספייסר

חוג: עבודה סוציאלית

שנה: ב'

במקור מ: קיבוץ שדה אליהו

פעיל ב: "שגרירי רוטשילד"

בשנה שעברה עשה ג'רמי 40 ימי מילואים. במקרה האחרון ידע כבר, שיקראו לו למילואים ובמקרה זה יצא על תקופת הלחימה – "עמוד ענן" (שבועיים במילואים).

ג'רמי לא מגיש בדרך כלל ולת"מים ונענה לכל קריאת מילואים. להרגשתו האישית המילואים הם הדבר החשוב – התרומה והשירות למדינה. ברגע שהמכללה מסייעת ,מבחינתו, לסטודנטים השבים מהמילואים, הוא ממשיך לעשות מילואים ובשמחה!

חשוב לג'רמי להעביר מסר, דרך הראיון הזה, שמילואים הם הדבר החשוב. אם מנהל ב-yes, מנהל הייטק או מנהל עסק יכולים להיעדר חודש למילואים והכל בסדר, גם הוא כסטודנט יכול להרשות לעצמו להיעדר לצורך הגנה על המדינה ותמיכה בחבריו ליחידת המילואים – השילוב עם לימודים במכללה שכל-כך תומכת בסטודנטים המילואמניקים, בהחלט מסייע לחזור לשגרה ולהשלים את החוסרים.

בקושי העיקרי הוא נתקל, כאשר הוא שב מהמילואים – השלמת החומרים העצומה והניסיון לחזור לשגרה.

הפעם, החוג לעבודה סוציאלית ריכז חומרים לכל הסטודנטים, שהחסירו עקב צווי 8. המרצים גילו הבנה בכל מסגרות הלימוד וגם התקנון המאוד ברור של המכללה מסייע.

ג'רמי נעזר ביהודית ממשרד הדקן בעיקר בצילומים, חונכים ונטסטיקים, שבעיניו הם חשובים ומסייעים מאוד.

 

ראיון: שולי ספיר

 

אהבתם? עשו Like שנדע.
יש לכם משהו להוסיף? תנו Comment שנשמע.

 

מערכת חשיפה לצפון

מערכת חשיפה לצפון

בלוג 'חשיפה לצפון' כאן כדי לעדכן אתכם בכל הידיעות, האירועים וההתרחשויות במכללה האקדמית תל-חי וסביבתה. העיקר שלא תאבדו את הצפון.

תגובות בבלוג חשיפה לצפון

הוסף תגובה בבלוג חשיפה לצפון

יש לרשום שם מלא

יש לרשום כתובת אימייל תקינה

יש לרשום תגובה