אנשים | מערכת חשיפה לצפון | 01.08.2012

הדר פני זקן: הדר כהן-מויאל על פעילותה בבית הקשיש בק"ש

בוגרת החוג לחינוך, הדר כהן-מויאל, מספרת על חוויותיה כמתנדבת בבית הקשיש בקרית-שמונה, אליו הגיעה במסגרת 'קרן דוד פרידמן'.
עוד בנושאים:

ילידת קרית-שמונה, הדר כהן-מויאל, סיימה את לימודיה בחוג לחינוך בשילוב רב-תחומי וכיום חיה בחצור-הגלילית השכנה הדרומית לה. במסגרת 'קרן דוד פרידמן' פעלה כהן-מויאל, במהלך לימודי התואר כמתנדבת בבית הקשיש בקרית-שמונה, וכעת היא רוצה לשתף אתכם ואותנו במסע שעברה שם. קראו את דבריה.

"בית הקשיש בקרית-שמונה הצליח בכל שבוע להפתיע אותי מחדש. בהתחלה לא ידעתי למה לצפות, לא חשבתי, שאעבור חוויה נוגעת, אמיתית, מלמדת ומעצבת. אט-אט התחלתי להכיר את המנהלת, את הצוות והקשישים ופתאום הרגשתי בבית. הקשישים משתפים אותי בסיפורי החיים שלהם, על הנכדים, הילדים ובכל פעם כובשים אותי יותר ויותר. לפני מספר חודשים התחתנתי והיו קשישים, שנגעו לליבי שהזמנתי לחתונה. נרקם ביננו קשר מיוחד.

במהלך שהותי בבית הקשיש נחשפתי למגוון רחב של אוכלוסיות ובכל פעם למדתי משהו חדש עליהם וגם על עצמי. החוויה שלי שם היתה מלמדת ומאוד משמעותית עבורי. בכל פעם כשחשבתי שאני מבינה או יודעת על החיים, הצלחתי להבין שיש לי עוד דרך ארוכה. בכל מקום אפשר ללמוד ולהתפתח ומהקשישים יש הרבה מה ללמוד. חלקם אימצו מבט עייף ורגוע והם מחפשים שקט. הם למודי ניסיון חיים".

 

המכללה האקדמית תל-חי, מאחלת לה הצלחה גדולה בהמשך דרכה.

 

אהבתם? עשו Like שנדע.
יש לכם משהו להוסיף? תנו Comment שנשמע.

 

 

מערכת חשיפה לצפון

מערכת חשיפה לצפון

בלוג 'חשיפה לצפון' כאן כדי לעדכן אתכם בכל הידיעות, האירועים וההתרחשויות במכללה האקדמית תל-חי וסביבתה. העיקר שלא תאבדו את הצפון.

תגובות בבלוג חשיפה לצפון

1 תגובה בבלוג חשיפה לצפון

  1. דנה

    זה כל כך מרגש לראות את התרומה שמתבצעת ע"י סטודנטים צעירים עבור מבוגרים .
    קרן דוד פרידמן מבצעת דברים נפלאים ואני ימליץ בחום לאחי הקטן מבחן אמיר לקחת חלק בפעילות שלהם.

הוסף תגובה בבלוג חשיפה לצפון

יש לרשום שם מלא

יש לרשום כתובת אימייל תקינה

יש לרשום תגובה