אנשים | מערכת חשיפה לצפון | 22.07.2012

גלבוע דקר, בוגר החוג לחינוך ומצטיין בפעילות חברתית 2012

כאשר מאחוריו שלוש שנות לימודים בחוג לחינוך ובידיו תעודת הצטיינות על פעילות חברתית, מספר דקר על פעילותו ב"קבוצת ליאור".
עוד בנושאים:

עם סיום שנת הלימודים התקיים במכללה טקס הוקרה לסטודנטים המצטיינים בפעילות חברתית לשנת 2012 – בין המצטיינים קיבל תעודה גלבוע דקר, שסיים שנה ג' בחוג לחינוך. גלבוע מספר על פעילותו במסגרת "קבוצת ליאור" (קבוצת צופים לילדים בעלי פיגור קל-בינוני, שהוקמה ע"י הסטודנטים לפני 5 שנים ופועלת בריכוזם ובניהולם השוטף) באיזור אצבע הגליל.

"השנה ריכזתי צוות של סטודנטים מדריכים, המגבשים את התכנים לפעילויות בעצמם ובמסגרת הפעילות השוטפת מקיימים טיולים בטבע, סיורים במקומות חברתיים בעיר וזאת במטרה לתת לאותם הילדים תחושה של שייכות ונורמטיביות.

ההורים מספרים, כי ביום הפעילות חלק מהילדים ממתינים בקוצר-רוח ליד הדלת, להסעה שתגיע לקחת אותם אליה. הקבוצה מלווה אותי לאורך כל התואר וזו מתנה ללמוד חינוך מיוחד בבוקר וליישם את שלמדתי בצהריים. בעיקר כי גם אני כמו הילדים, ממתין בקוצר-רוח ליום הפעילות ונהנה מכל רגע. ב"קבוצת ליאור" יש קסם, כל מי שנכנס אליה נשבה ומתאהב.

בשנה האחרונה עסקתי בפיתוח תכנית המסייעת לצעירים הבוגרים להשתלב במקומות תעסוקה באזור – יובל בן 25 מועסק מזה כחצי שנה בבית קפה במכללה וטל בן 18 מועסק במעבדה לגילוי אבנים ייחודיות מחפירות ארכיאולוגיות".

 

אהבתם? עשו Like שנדע.
יש לכם משהו להוסיף? תנו Comment שנשמע.

 

מערכת חשיפה לצפון

מערכת חשיפה לצפון

בלוג 'חשיפה לצפון' כאן כדי לעדכן אתכם בכל הידיעות, האירועים וההתרחשויות במכללה האקדמית תל-חי וסביבתה. העיקר שלא תאבדו את הצפון.

תגובות בבלוג חשיפה לצפון

הוסף תגובה בבלוג חשיפה לצפון

יש לרשום שם מלא

יש לרשום כתובת אימייל תקינה

יש לרשום תגובה