אנשים | מערכת חשיפה לצפון | 21.06.2012

אסלאם חג'יר – מצטיינת בפעילות חברתית מטעם 'קרן דוד פרידמן'

אסלאם חג'יר, קיבלה תעודת הצטיינות על פעילותה החברתית במסגרת 'קרן דוד פרידמן'. קראו את הדברים, אשר היו לה לומר כאות תודה והערכה.
עוד בנושאים:

אסלאם חג'יר, קיבלה תעודת הצטיינות על פעילותה החברתית במסגרת 'קרן דוד פרידמן'. אלו הדברים אשר היו לה לומר כאות תודה והערכה:

"קוראים לי אסלאם חג'יר, הגעתי למכללה מבסמת-טבעון, שבגליל ואני לומדת במכללה האקדמית תל-חי בשנה ב' בחוג לחינוך מיוחד ולקויות למידה.

אני פעילה ביחידה למעורבות חברתית במכללה, במסגרת 'קרן דוד פרידמן'. את פעילותי ביחידה התחלתי כבר בשנה א', בפעילות בבית-ספר לחינוך מיוחד בנצרת. בחרתי תחום, שמתחבר ללימודים שלי במכללה כדי לצבור נסיון ולהתנסות.

השנה החלטתי להתנסות בתחום אחר – בחרתי בפעילות במסגרת נוער בסיכון, בכפר. אנחנו במרכז עוזרים לילדים האלה מבחינה לימודית וחברתית.

העבודה מתחלקת לפעילות חברתית, עם נוער בסיכון, ומתן עזרה בשיפור הישגיהם הלימודיים, כדי לקבל תעודות בגרות, שיאפשרו להם להתקדם בחיים. במרכז עובדים עם הנערים באופן פרטני ובאופן קבוצתי זה לנערים הצפה חופשית של בעיות ואתגרים המעסיקים אותם ועוזר להם להתקדם לקראת פתרונם.

החוויה הייתה מאוד משמעותית, הרגשתי שאני פעילה ותורמת וזה מילא אותי בתחושת סיפוק. שמחתי במיוחד על האפשרות לחזור לכפר בו גדלתי ולתרום שם. אני מודה על ההזדמנות הזאת.

תודה ל'קרן דוד פרידמן' על התמיכה במשך שנתיים רצופות. תמיכה שסייעה לי במימון הלימודים והעניקה לי הזדמנות ללמוד ולהתנסות בתחום כל-כך חשוב ולתרום במקום החברתי, החשוב לי.

אני רוצה להודות במיוחד לשולי שהאמינה בי, נתנה לי תחושה שהיא סומכת עלי והייתה לי תמיד לאוזן קשבת.

ותודה לאל על הוריי שנתנו לי הזדמנות לחוות להתנסות בחוויות מסוג זה. אני מקווה, שאמשיך להיות חלק מהקרן גם בהמשך".

 

אהבתם? עשו Like שנדע.
יש לכם משהו להוסיף? תנו Comment שנשמע.

 

מערכת חשיפה לצפון

מערכת חשיפה לצפון

בלוג 'חשיפה לצפון' כאן כדי לעדכן אתכם בכל הידיעות, האירועים וההתרחשויות במכללה האקדמית תל-חי וסביבתה. העיקר שלא תאבדו את הצפון.

תגובות בבלוג חשיפה לצפון

הוסף תגובה בבלוג חשיפה לצפון

יש לרשום שם מלא

יש לרשום כתובת אימייל תקינה

יש לרשום תגובה