אנשים | מערכת חשיפה לצפון | 13.03.2017

בוגרי תל חי – נתיב אוחנה בוגר המכללה הטכנולוגית מסלול תכנון מבנים

סיימתי את לימודי בשנת 2013 במסלול תכנון מבנים. בתום לימודי השתלבתי כשכיר בחברה יזמית העוסקת בפיתוח ובניה של הרחבות קהילתיות במגזר הכפרי בכל רחבי הארץ – בין הישובים באזורינו: כחל,
עוד בנושאים:

סיימתי את לימודי בשנת 2013 במסלול תכנון מבנים.
בתום לימודי השתלבתי כשכיר בחברה יזמית העוסקת בפיתוח ובניה של הרחבות קהילתיות במגזר הכפרי בכל רחבי הארץ – בין הישובים באזורינו: כחל, גונן, יחיעם ועוד.

התחלתי בחברה בתפקיד הנדסאי שכלל ביצוע שינויי דיירים, הכנת מפרטים, כתבי כמויות ואומדנים.
לאחר שנה וחצי התקדמתי לתפקיד "מנהל בנייה" במסגרתו הייתי אחראי על תכנון וביצוע התשתיות הציבוריות והבנייה בחברה.
בחצי השנה האחרונה הייתי גם מנהל פרויקט הכולל ניהול תכנון, הכנת מפרטים טכניים, ביצוע המכרז והתחלת הקמה של 24 יחידות דיור.

במקביל לעבודתי כשכיר, עם תום לימודי, הקמתי עסק עצמאי לתכנון, ניהול ופיקוח בנייה ותשתיות. במסגרתו, פיקחתי על בניית בתים באזור והייתי חלק ממסעה של משפחה בתהליך כל כך חשוב – תכנון והקמת ביתם.

לסיכום, מאז סיום לימודי צברתי ניסיון עשיר בתחום פיקוח וניהול בניה של עשרות יחידות דיור משלב התכנון דרך מתן ההיתר לבניה ועד מסירת הבית וקבלת טופס האכלוס.
כמו כן, בתחום ביצוע תשתיות ציבוריות עסקתי בפיתוח הרחבות קהילתיות, הכנת מגרשים לבנייה, ביצוע תשתיות ביוב, ניקוז, מים ועוד.

מערכת חשיפה לצפון

מערכת חשיפה לצפון

בלוג 'חשיפה לצפון' כאן כדי לעדכן אתכם בכל הידיעות, האירועים וההתרחשויות במכללה האקדמית תל-חי וסביבתה. העיקר שלא תאבדו את הצפון.

תגובות בבלוג חשיפה לצפון

הוסף תגובה בבלוג חשיפה לצפון

יש לרשום שם מלא

יש לרשום כתובת אימייל תקינה

יש לרשום תגובה