אנשים | מערכת חשיפה לצפון | 31.01.2017

בוגרי תל חי! נטע אסבט בוגרת החוג ללימודי מזרח אסיה ושירותי אנוש

נטע אסבט, בוגרת החוג למזרח אסיה ושירותי אנוש. במקור מהוד השרון אך כיום אני מתגוררת ועובדת במחוז צ'ונג צ'ינג כמפתחת עסק לחברה ישראלית. בנוסף עוסקת בפרויקטים אישיים. הגעתי ליום הפתוח
עוד בנושאים:

נטע אסבט, בוגרת החוג למזרח אסיה ושירותי אנוש.

במקור מהוד השרון אך כיום אני מתגוררת ועובדת במחוז צ'ונג צ'ינג כמפתחת עסק לחברה ישראלית. בנוסף עוסקת בפרויקטים אישיים.

הגעתי ליום הפתוח בתל חי והחרמון המושלג יחד עם האווירה הנעימה הביאו אותי להחלטה שאני נרשמת ללימודים. לאחר שנה בחוג לרב תחומי הבנתי שליבי מזרח אסיה וזו הדרך בשבילי. צוות המרצים והמרצות מספק שילוב של רוחניות עם הייחודיות הנדירה של הסטודנטיות והסטודנטים שבחרו בחוג הזה.

בשנות הלימוד שלי התנדבתי כדוברת בארגון מגמה ירוקה שדואג לשמור על הצפון שלנו נקי מתעשיות מזהמות ויחד עם זאת הייתי רכזת מלגאיות בקרן פרידמן הנהדרת שמרכזת פעילות חברתית באזור הצפון. כל עשייה תרמה לי ברמה האישית בלמידת יכולות חדשות ואף תרמה לאהבה למקום והמקום יודע להחזיר את האהבה.

אומנם למדתי במכללת תל חי, אך המגורים בצפון השלימו את הלמידה על החיים. היכולת להנות מהרגע שהוא מספק בין הנופים המרהיבים, השקט הטבעי ופינות הישיבה הבלתי נגמרות לצידי הנחל או ההר. המרחק מהבית שמאפשר יצירת חברויות שהן ברמת המשפחה והן לנצח.

בסיום לימודי ישר טסתי לסין להתחיל להשתמש ביכולות שרכשתי ולהתאמן על השפה שכל כך התאמצתי ללמוד.

מערכת חשיפה לצפון

מערכת חשיפה לצפון

בלוג 'חשיפה לצפון' כאן כדי לעדכן אתכם בכל הידיעות, האירועים וההתרחשויות במכללה האקדמית תל-חי וסביבתה. העיקר שלא תאבדו את הצפון.

תגובות בבלוג חשיפה לצפון

הוסף תגובה בבלוג חשיפה לצפון

יש לרשום שם מלא

יש לרשום כתובת אימייל תקינה

יש לרשום תגובה