אנשים | מערכת חשיפה לצפון | 02.01.2017

בוגרי תל חי! עדי קולטקר בוגר החוג לחינוך

קוראים לי עדי קולטקר, אני בן 29 ואני בוגר המכללה בחוג לחינוך מיוחד ולקויות למידה. נולדתי, גדלתי וחונכתי בעיר קריית שמונה. במכללה פגשתי אנשים אשר השאירו בי את חותמם ואת הרוח הערכית
עוד בנושאים:

קוראים לי עדי קולטקר, אני בן 29 ואני בוגר המכללה בחוג לחינוך מיוחד ולקויות למידה. נולדתי, גדלתי וחונכתי בעיר קריית שמונה.

במכללה פגשתי אנשים אשר השאירו בי את חותמם ואת הרוח הערכית שלהם כשהייתי נער, כמו אמיר גולדשטיין ואדם ווילר, אשר סגרתי איתם מעגל והפכתי מתלמיד בתיכון, לבוגר בתואר ראשון בחינוך.

לפני שהתחלתי לעסוק בחינוך לא היה לי קשר משמעותי לתחום זה פרט לפיקוד בצבא. אך שהשתחררתי, ולאחר הטיול הגדול, התחלתי את המכינה הקדם אקדמאית. בד בבד התחלתי להתנדב בביה"ס רננים כדי לבחון מי אני ומה אני רוצה לעשות בחיי, ושם למעשה נשארתי עד היום. עם השנים, ובמהלך התואר עבדתי במספר מקומות כגון: חינוך בלתי פורמאלי בבית הלל, הדרכה באחרי לצה"ל ובשנה ב' הייתה לי הזכות לקחת חלק עם יותם דגני בהקמה ובפיתוח של מועדון בלתי פורמלי עבור בני נוער עם צרכים מיוחדים, אשר נקרא בית גשר.

אציין כי זכיתי בהצטיינות מטעם הדיקן על פעילות חברתית והמשכתי לעסוק ולהתקדם, הן בפן האישי והן בפן המקצועי. כיום כשאני עוסק במספר תפקידים, כגון מורה בחינוך המיוחד בבית הספר רננים, רכז תנועת הנוער כנפיים של קרמבו (בשנה השנייה) ורכז מועדון בית גשר (בשנה השלישית), נראה כי זריעתה של הרוח הערכית שנבעה מגורמים רבים מתחילה להתפשט למקומות נפלאים אחרים.

מערכת חשיפה לצפון

מערכת חשיפה לצפון

בלוג 'חשיפה לצפון' כאן כדי לעדכן אתכם בכל הידיעות, האירועים וההתרחשויות במכללה האקדמית תל-חי וסביבתה. העיקר שלא תאבדו את הצפון.

תגובות בבלוג חשיפה לצפון

הוסף תגובה בבלוג חשיפה לצפון

יש לרשום שם מלא

יש לרשום כתובת אימייל תקינה

יש לרשום תגובה