אנשים | מערכת חשיפה לצפון | 09.12.2014

משה פרחי קיבל אות הוקרה והצטיינות של איגוד העובדים הסוציאלים

ד"ר משה פרחי, ראש המסלול ללחץ וטראומה בחוג לעבודה סוציאלית בתל-חי קיבל את אות ההוקרה והמצוינות של איגוד העובדים הסוצייאלים לשנת 2014.
עוד בנושאים:

 

הוועדה להענקת פרסי הצטיינות בעבודה סוציאלית החליטה להעניק אות הוקרה ע"ש יעל גלעד ז"ל עלתרומה לחוסנם של הפרט והקהילה במצבי משבר וחרום לדר' משה פרחי.

 

בנימוקים לקבלת האות החשוב מטעם איגוד העובדים הסוציאליים בישראל צוין כי: "דר' פרחי הקים בחוג לעבודה סוציאלית במכללה האקדמית תל- חי, את המסלול ללחץ וטראומה, הפועל מזה 7 שניםוהכשיר מאות סטודנטים לתואר ראשון ושני כ"מגיבים ומתערבים ראשוניים". יחד עם דר' פרחי מתנדביםהסטודנטים להתערבות מידית ולפעילויות שונות באזורים מוכי אסון. דר' פרחי ותלמידיו היו מעורבים בכלהאירועים הביטחוניים בשנים האחרונות כאשר לעיתים הם מגיעים לישובים בניידת חרום מיוחדת העומדת לרשות המסלול. הצוותים שהקים ואימן הוכיחו את יכולתם ומיומנותם במבצעים "עמוד ענן" ו"יצוק איתן" ובעבודהשוטפת עם ארגונים כגון ער"ן, צה"ל, יחידת חילוץ גולן ומרכז הסיוע לנפגעות תקפה מינית. על כל האמור לע"ל, דר' משה פרחי זוכה לקבל את אות ההוקרה והמצוינות ע"ש יעל גלעד ז"ל לשנת תשע"ה-2014.

 

 

 

מערכת חשיפה לצפון

מערכת חשיפה לצפון

בלוג 'חשיפה לצפון' כאן כדי לעדכן אתכם בכל הידיעות, האירועים וההתרחשויות במכללה האקדמית תל-חי וסביבתה. העיקר שלא תאבדו את הצפון.

תגובות בבלוג חשיפה לצפון

4 תגובות בבלוג חשיפה לצפון

 1. אסי

  1

 2. ניר

  עלו והצליחו…

 3. ניר

  +

 4. סול

  אין ספק שמגיע לו…
  ברכות

הוסף תגובה בבלוג חשיפה לצפון

יש לרשום שם מלא

יש לרשום כתובת אימייל תקינה

יש לרשום תגובה