אירועים | מערכת חשיפה לצפון | 09.11.2014

כנס "יזמות צומחת בגליל"

כנס יזמות 2014 יתקיים במכללה האקדמית תל-חי במסגרת שבוע היזמות העולמי
עוד בנושאים:

כנס היזמות  האזורי בשיתוף מט"י צפון הגליל, שכותרתו השנה "יזמות צומחת בגליל", יתקיים כמידי שנה באמצע חודש נובמבר במכללה האקדמית תל-חי במסגרת שבוע היזמות העולמי. באותו שבוע יתקיימו בו זמנית ב- 115 מדינות ברחבי העולם מעל 40,000 אירועים לעידוד יזמות בהם ישתתפו כ- 10 מיליון איש.

לדברי פרופ' אלי גימון, ראש החוג לכלכה וניהול במכללה האקדמית תל-חי, מומחה ליזמות עסקית וממארגני הכנס: "אנחנו בישראל על המפה ואפילו בין המובילים בעולם בתחום היזמות העסקית. מחקרים מראים שיזמות מעודדת את הצמיחה הכלכלית, תורמת ליצירת מקומות עבודה חדשים, ולעתים גם גורמת לשינויים במבנה הכלכלה והחברה". מטרת הכנס "יזמות צומחת בגליל" לעודד ולטפח את היזמות העסקית והחברתית בגליל.

תכנית הכנס תכלול שתי הרצאות מרתקות: "אז מה עושים עם הידע הזה?" קבלת החלטות באוריינטציה יזמית – הרצאה זו תועבר ע"י קרן תמיר, יועצת ומרצה, מומחית לליווי עסקים קטנים ויזמים.
ההרצאה השנייה תעסוק בתכנית פיתוח אזורי כפלטפורמה לצמיחת עסקים קטנים, אותה יעביר ח"כ אראל מרגלית – יו"ר שדולת הצפון בכנסת.

בכנס יוצג גם מרכז היזמות החדש שהוקם במכללה האקדמית תל-חי בשיתוף עם קרן דודיק פרידמן. הקרן תורמת מידי שנה סכום של 250 אלף ₪ לקידום מיזמים חדשניים בגליל לפרויקטים שמוצעים ע"י סטודנטים, בוגרים וסגל אקדמי של המכללה.

הכנס יפתח ביריד יזמים גליל, ויתקיים ביום רביעי 19/11/2019 באולם זרנגין, קמפוס מזרח, במכללה האקדמית תל-חי, החל מהשעה 16:00. הכנס נערך בשותפות עם מט"י צפון הגליל, המועצות האזוריות גליל עליון ומבואות חרמון, מרכז הצעירים, ורשות מקדמת תעסוקה קריית שמונה.

הכנס פתוח ללא תשלום לקהל הרחב. כולם מוזמנים!

 

מערכת חשיפה לצפון

מערכת חשיפה לצפון

בלוג 'חשיפה לצפון' כאן כדי לעדכן אתכם בכל הידיעות, האירועים וההתרחשויות במכללה האקדמית תל-חי וסביבתה. העיקר שלא תאבדו את הצפון.

תגובות בבלוג חשיפה לצפון

16 תגובות בבלוג חשיפה לצפון

 1. דניאל

  כל הכבוד. גם שאני היייתי סטודנט הייתה לנו מסגרת דומה. בהצלחה!
  דניאל

 2. דודו

  שיהיה המון בהצלחה
  מתי הכנס הבא?
  דודו

 3. shlomit

  יופי של יוזמה!
  בהצלחה לכולם…
  שלומית

 4. דני

  מדהים

 5. יוסי רוזניפלד

  ממש מדהים, אשמח לדעת האם יש כנס יזמים לקידום אתרים ובכלל יזמות נדלן. תודה

 6. גולד צ'יינה

  מאוד חשוב לחזק יזמים ויוזמות עסקיות בגליל. אפשר ללמוד לא מעט מהעיר חיפה שכדי לייצר הזדמנויות עסקיות בעיר מקיימת כעניין של שגרה כבר – אירוח משלחות מחו"ל והפגשתן עם יזמים בעיר.

 7. גלעד

  ישר כוח!
  הייתי שמח לדעת על עוד כנסים בעתיד,
  בנושא שיווק בלינקדאין גם לעסקים קטנים.

 8. עופר

  יפה מאוד!
  יוזמה מבורכת.
  https://digitalics.co.il/linkedin-marketing

 9. רונאל

  ממש מדהים, אני גם מתעניין בכנסים בהקשר של שיווק וקידום אתרים, אשמח לדעת האם יהיה כנס קשור לזה בקרוב. כמו כן אשמח לקבל מידע יותר לגבי כנסים קרובים שיתקיימו, ראיתי בכמה אתרים כמו seo-il תאריכי כנסים ותוכן אולם עדין חסר לי עוד מידע, לפני שאני נכנס לתחום.

  תודה

 10. דני מימון

  אני גם למדתי שם אחלה בית ספר, אווירה פסטורלית.
  דני

 11. דוראן

  כל הכבוד!
  https://www.duran-seo.co.il

 12. שי לב

  מדהים!
  https://inbar-solar.com/

 13. שי לב

  מעולה!
  https://ipuff.co.il/

הוסף תגובה בבלוג חשיפה לצפון

יש לרשום שם מלא

יש לרשום כתובת אימייל תקינה

יש לרשום תגובה