אנשים | מערכת חשיפה לצפון | 24.07.2014

ראש המכון לאמנויות: זמר ס"ט

זמר ס"ט התמנה לעמוד בראש המכון לאמנויות במכללה האקדמית תל-חי

זמר ס"ט, תושב קיבוץ חולתה ובוגר המחלקה לעיצוב תעשייתי בבצלאל (תואר B.Des.),

התמנה לעמוד בראש המכון לאמנויות, במכללה האקדמית תל-חי. זמר מחליף את שרי ארנון, אשר ניהל את מכון האמנויות בתל-חי, ב- 4 השנים האחרונות.

זמר הוא אמן, מעצב תעשייתי, טכנולוג, איש חינוך ואקדמיה. הוא משמש כמרצה במחלקה לעיצוב תעשייתי בבצלאל, שם הוא מלמד עיצוב תעשייתי ושיטות מחקר.

זמר מייסד ושותף בחברת המסחור הלאומית "סנה רוזטה – חברת המסחור הלאומית".   במסגרת פעילותו בחברה זאת אחראי זמר לתחומי העיצוב (עיצוב תעשייתי/מוצר, תכשיטנות, אופנה, טקסטיל, ארכיטקטורה ועוד) ולתחומי ההנדסה ויישום בתעשייה, כולל רובוטיקה, הנדסת פלסטיק, ועוד).

בעברו שימש זמר כמעצב ראשי וטכנולוג פלסטיק בחברת "סודה סטרים".

זמר הוא אמן עצמאי העוסק במיצב, מיצג ומדיה נוספות במסגרות שונות, כולל אירועי "הערה"  וכתב העת "הערת שוליים", ופועל בשותפות של שנים עם קבוצת סלמנקה והמרכז לאמנות ומדיה "מעמותה" בירושלים.

זמר השתתף בתערוכות אמנות ועיצוב רבות, אשר הוצגו בארץ ובחו"ל.

זמר ס"ט, ראש המכון לאמנויות במכללה האקדמית תל-חי

לדברי זמר: "המכון לאמנויות תל חי הינו מוסד ותיק ומוערך המכשיר בוגרים איכותיים בתחומי האמנות, עיצוב קרמי ועיצוב תכשיטים, ואני רואה זכות גדולה להמשיך מסורת, ולהוביל את המכון לאמנויות על תלמידיו והסגל המצוין שלו לעבר העתיד.

בשנים הקרובות נפעל להגדלת והרחבת המכון ומחלקותיו, יחד עם שימור הנכסים הקיימים במכון, ובראשם לימודי יסודות מעשיים יוצאי דופן באיכותם, יחס מספרי מצוין של מרצה-תלמידים, ואווירה חמה ותומכת המאפשרים ביטוי עיצובי ואמנותי אישיים וייחודיים.

מיקום המכון בפריפריה הגיאוגרפית לא רק שאינו מגביל את הביטוי העיצובי והאמנותי של תלמידיו ובוגריו, אלא אף מאפשר להם אופני ביטוי שאינם מוגבלים למיינסטרים, ויותר מכך יזינו אותו וישפיעו עליו באופן חיובי."

מערכת חשיפה לצפון

מערכת חשיפה לצפון

בלוג 'חשיפה לצפון' כאן כדי לעדכן אתכם בכל הידיעות, האירועים וההתרחשויות במכללה האקדמית תל-חי וסביבתה. העיקר שלא תאבדו את הצפון.

תגובות בבלוג חשיפה לצפון

הוסף תגובה בבלוג חשיפה לצפון

יש לרשום שם מלא

יש לרשום כתובת אימייל תקינה

יש לרשום תגובה