אנשים | מערכת חשיפה לצפון | 19.02.2014

הכר את המרצה: פרופ' מוריה גולן

פרופ' מוריה גולן, נשואה ואם לארבעה, תושבת מושב גני הדר, מועצה אזורית גזר.
עוד בנושאים:

הגעתי לתחום התזונה באופן מקרי לחלוטין. ההכשרה הראשונית שלי היא מוסמך במדעי בעלי חיים – כן, התמחיתי בתזונת עגלים גדיים וטלאים.

אבל….הריח וההקשר התבררו כמאכזבים. אז…בחרתי לעבור תכנית הסבה למדעי התזונה בבית הספר למדעי התזונה, בפקולטה לחקלאות ברחובות.

הופתעתי מרמת העניין שכל התחום עורר בי אבל ההפתעה הגדולה הגיעה דווקא בסיום הלימודים.

היו כל כך הרבה אופציות תעסוקה. מצאתי את עצמי עוברת במהלך הקריירה שלי בין 3 תחומים שונים:

השמנת ילדים, הפרעות אכילה, תכניות מניעה לקדום דמוי עצמי ודמוי גוף חיוביים.

 

פרופ' מוריה גולן

 

10 שנים לאחר שסיימתי את הלימודים כדיאטנית קלינית עשיתי דוקטורט בבית הספר למדעי הרפואה, אוניברסיטת תל אביב והתמקדתי בפיתוח מודל ייחודי לטיפול בהשמנת ילדים באמצעות ההורים.

המודל הזה, מיושם היום בכל העולם ומאפשר לי לגוון את העבודה בישראל עם סדנאות הדרכה בחו"ל לצוותים מקצועיים שמטפלים בהשמנת ילדים ומעוניינים להתמקד בהדרכת הורים.

מבחינת תעסוקה קבועה, אני מנהלת מקצועית של מרכז להפרעות אכילה ונהנית מאוד מהאפשרות להיות משמעותית עבור הבנות החולות האלו.

אני מרצה וחוקרת במכללה האקדמית תל חי (אוהבת את הגליל ואת הנשמה המיוחדת של המכללה), מנחה תלמידי מוסמך כאן בתל חי ותלמידי מוסמך ודוקטורט בבית הספר למדעי התזונה בפקולטה לחקלאות ברחובות.

במקביל, עמדתי בראש צוות שפיתח תכנית מניעה שמתמקדת בקדום דמוי עצמי ודמוי גוף חיוביים ואני מלווה את הפיתוח של התוכנית הזו לאוכלוסיות שונות ולגילאים שונים תוך כדי מתן הדרכה לסטודנטיות בתל חי שמעבירות את התוכנית כחלק מהפעילות שלהם בקהילה.

אני נהנית מעבודה מגוונת, האפשרויות ממשיכות להיפתח ואני מרגישה שאני ברת מזל לעסוק בתחום שאני כל כך נהנית ממנו ושכל הזמן נפתחות בו עוד ועוד דלתות.

אני מזמינה את כולכם ללמוד אתנו בחוג לתזונה, במכללה האקדמית תל חי – חגיגה!!!

 

מערכת חשיפה לצפון

מערכת חשיפה לצפון

בלוג 'חשיפה לצפון' כאן כדי לעדכן אתכם בכל הידיעות, האירועים וההתרחשויות במכללה האקדמית תל-חי וסביבתה. העיקר שלא תאבדו את הצפון.

תגובות בבלוג חשיפה לצפון

הוסף תגובה בבלוג חשיפה לצפון

יש לרשום שם מלא

יש לרשום כתובת אימייל תקינה

יש לרשום תגובה