אירועים | מערכת חשיפה לצפון | 26.06.2013

על תעסוקה והשכלה

השנה התקיים בפעם החמישית ברציפות יריד התעסוקה והשכלה האזורי במכללה האקדמית תל-חי. ליריד הגיעו כ-65 מעסיקים מאזור אצבע הגליל שהציעו כ-500 משרות מגוונות. כ-1000 מחפשי עבודה ומבקרים מקרית שמונה ואצבע הגליל פקדו את היריד.

אהבתם? עשו Like שנדע.
יש לכם משהו להוסיף? תנו Comment שנשמע.

השנה התקיים בפעם החמישית ברציפות יריד התעסוקה והשכלה האזורי במכללה האקדמית תל-חי. ליריד הגיעו כ-65 מעסיקים מאזור אצבע הגליל שהציעו כ-500 משרות מגוונות בתחומי התעשייה, ההיי-טק, מכירות, חינוך, שירותים ועוד. כ-1000 מחפשי עבודה ומבקרים מקרית שמונה ואצבע הגליל פקדו את היריד והסתובבו בין המעסיקים השונים. כמו כן הוצבו מגוון דוכני מידע של המכללה האקדמית תל-חי ללימודי תואר ראשון ושני ולימודי חוץ.

היריד גרף מחמאות רבות ומעסיקים וארגונים הביעו את שביעות רצונם מכמות האנשים, הארגון והסדר ומן התפעול המוצלח של הצוות המארגן. אין ספק כי שיתופי פעולה אזוריים מקדמים ומצמיחים פעילות מועילה ומבורכת.

אנו מודים לצוות הנהדר של מרכז רשות מקדמת תעסוקה קרית שמונה על המסירות, ההשקעה ועל העבודה הקשה לטובת הצלחת היריד.

 

היריד הופק בעזרתם של: הובלה משותפת של רשות מקדמת תעסוקה קריית שמונה, המכללה האקדמית תל-חי, מרחב תעסוקה גליל עליון ומרכז מעברים של המועצה האזורית מבואות החרמון ובשותפות עם שרות התעסוקה האזורי, משרד הכלכלה, התאחדות התעשיינים בישראל– מרחב צפון, לשכת המסחר והתעשייה, מט"י צפון הגליל והרשות לפיתוח הגליל.

אהבתם? עשו Like שנדע.
יש לכם משהו להוסיף? תנו Comment שנשמע.

 

 

מערכת חשיפה לצפון

מערכת חשיפה לצפון

בלוג 'חשיפה לצפון' כאן כדי לעדכן אתכם בכל הידיעות, האירועים וההתרחשויות במכללה האקדמית תל-חי וסביבתה. העיקר שלא תאבדו את הצפון.

תגובות בבלוג חשיפה לצפון

2 תגובות בבלוג חשיפה לצפון

 1. נבו

  מחפשים עבודה? אני ממליץ על קורות חיים אונליין שעניקו למעסיקים את מה שהם מחפשים מבלי שיצטרכו לרחרח עליכם בגוגל ובפייסבוק ולפגוע בפרטיות שלכם (כי זה מה שהם עושים..למי שעדיין לא הפנים). בקיצר אתם חייבים לנסות.
  אני יכול להעיד על עצמי שהיה לי קשה בהתחלה לשנות את הקונספט של כתיבת חיים בוורד אבל אחרי שמצאתי את אתר קורותחיים.קום הבנתי שיש שם הכל באמת.
  הסברים, טיפים, דוגמאות לאיך צריך להתנסח בצורה מקצועית וכל זה בחינם!!
  בהחלט מגיע להם פירגון ענק !!! בטח אחרי שמצאתי עבודה דרכם!
  שווה בדיקה.

  http://xn—-9hcajka2a7ekv.com

הוסף תגובה בבלוג חשיפה לצפון

יש לרשום שם מלא

יש לרשום כתובת אימייל תקינה

יש לרשום תגובה