מה חדש? | מערכת חשיפה לצפון | 17.06.2013

אלעד ארליך ז"ל

ההספד שנשא יוסי מלכה, מנכ"ל מכללת תל-חי, בהלווייתו של אלעד ארליך ז"ל
עוד בנושאים: ,

אהבתם? עשו Like שנדע.
יש לכם משהו להוסיף? תנו Comment שנשמע.

אלעד,

אחת לשבועיים לערך קיימנו ביננו מעין פגישות עבודה שגרתיות. די מהר הסתגלתי לסגנון התכליתי והממוקד שלך. צמוד לעובדות ולמספרים ובעיקר למציאות, גם כשהיא מורכבת. נמרץ ואינטליגנטי בצורה יוצאת דופן, היית פורש בפני ניתוח מלומד ומעמיק על שוק ההשכלה באזור ועל האתגרים שבפניהם אתה עומד כמנהל החטיבה ללימודי חוץ. התייחסותך הייתה תמיד ממקום מאותגר, ממקום אפשרי, ממקום של עוצמה וניצול הזדמנויות ולא ממקום של בכיינות או התנצלות חלילה. אהבתי לצפות בנחישות ובאמביציה שכה אפיינו אותך ובעיקר נהניתי לראות אותך צומח וגדל בתפקידך הניהולי תוך שאתה אט אט מתאהב בתפקיד ובעשייה המשמעותית הרבה שיזמת ומציין בכל הזדמנות שמבחינתך זהו תפקיד עם שליחות, לא פחות מכך.


אלעד, אם להודות על האמת, ככה בינינו כשאף אחד לא שומע, אז החלק שהכי אהבתי בפגישות הפורמליות והבלתי פורמליות ביננו נגע לחיבור המדהים שלך לקריית שמונה ולאזור כולו. בכל מפגש כזה היית מייחד פרק לדיון שעיקרו איך ומה עושים כדי להמשיך ולסייע לקריית שמונה ולאזור כולו לצמוח ולהתפתח, לא חלילה ממקום פטרוני אלא ממקום אמיתי, עמוק ואכפתי. בחלק הזה נחשפתי לעולם הערכי שלך ששורשיו נטועים היטב באדמת הגליל. עולם ערכי הנוגע בבני האדם ואשר חפץ לעשותם מאושרים, שמחים ומחוברים לקהילתם. חלמת ופעלת ממקום שחותר לשינוי משמעותי ממקום של אחריות גדולה כמי שגדל בקריית שמונה וספג ממנה כל כך הרבה טוב.
השיח בינינו והלהט הפנימי שאפיין אותך כשדיברת על קריית שמונה לא הפתיע אותי. כמי שמכיר את הוריך: אביך – חנוך, ואמך – לאה ממייסדי העיר הזו וממניחי היסוד למערכות החינוך והרווחה בה, אני יודע שבבית גידול כזה זה אך טבעי ובכל זאת הבחירה הייתה נתונה בידך ובחרת להיות ערכי, ומשמעותי כל כך. מבלי לוותר ומבלי לעשות הנחות לעצמך.

אלעד, מעל ומעבר לכל, אתה פשוט תחסר לי.
חנוך, לאה, אודי, ירדן, יפעת ועומר, משפחת תל-חי מחבקת אתכם ביום הקשה הזה.

תהיה נשמתך צרורה בצרור החיים.

 

אהבתם? עשו Like שנדע.
יש לכם משהו להוסיף? תנו Comment שנשמע.

מערכת חשיפה לצפון

מערכת חשיפה לצפון

בלוג 'חשיפה לצפון' כאן כדי לעדכן אתכם בכל הידיעות, האירועים וההתרחשויות במכללה האקדמית תל-חי וסביבתה. העיקר שלא תאבדו את הצפון.

תגובות בבלוג חשיפה לצפון

הוסף תגובה בבלוג חשיפה לצפון

יש לרשום שם מלא

יש לרשום כתובת אימייל תקינה

יש לרשום תגובה