אירועים | מערכת חשיפה לצפון | 18.03.2012

היום הירוק במכללה האקדמית תל חי

כמה ימים לפני יציאתנו לחופשת הפסח, המכללה תלבש "ירוק" ביומיים של אירועים מרתקים לכל הגילאים. ביום ג' 27.3 הוא ערב הפתיחה – יתקיים בקמפוס מזרח יריד של ארגונים ירוקים ומיזמים
עוד בנושאים:

כמה ימים לפני יציאתנו לחופשת הפסח, המכללה תלבש "ירוק" ביומיים של אירועים מרתקים לכל הגילאים.

ביום ג' 27.3 הוא ערב הפתיחה – יתקיים בקמפוס מזרח יריד של ארגונים ירוקים ומיזמים סביבתיים מהאזור ויוקרן סרט קולנוע, מהטובים ביותר בתחום : "האשה ששתלה עצים"– סיפורה של וונגרי מאאת'אי, זוכת פרס נובל לשלום.

לאחר הסרט, יתקיים "פורום קיימות אזורי" – זה המקום לשמוע, להשמיע ולהשפיע! בשולחנות עגולים נשוחח על נושאים סביבתיים-חברתיים או סביבתיים-כלכליים, שיש עניין לקדם בראייה אזורית. הפורום מיועד גם לפעילים ותיקים וגם למתעניינים טריים.

למחרת, בצהרי יום ד', יוקדש החלון האקדמי בקמפוס מערב להרצאת אורח על אחת מהגישות המרתקות ביותר בעולם : המהפכה התעשייתית-סביבתית הבאה (Cradel to Cradle), לקראת עולם ללא פסולת. נשמע דמיוני? הפתרון מציאותי והוא כבר כאן ! ההרצאה מתאימה לסטודנטים ולמרצים ולכל מי שמתעניין. הסעות יצאו מקמפוס מזרח לקמפוס מערב וחזרה.

לאחר ההרצאה, יחל בקמפוס מזרח הפנינג קהילתי לכל הגילאים, ובו מגוון רחב של פעילויות, בשיתוף עם ארגונים וגופים רבים. יהבית לוריא ולילך מוצפי העומדות בראש ה"קמפוס הירוק" מתארות כי בהפנינג ניתן יהיה ליצור ארנק פלסטיק משקיות ממוחזרות, לשמוע הרצאות מרתקות באדיבות סגל המרצים של המכללה, לטעום אורז שהתבשל בכוח השמש בלבד, להשתתף בסדנת גינון אורגני, לקנות תוצרת מקומית ומוצרים ידידותיים לסביבה בשוק הדוכנים הירוקים (השוק יחל בשעה 12:00) ולחוות עם הילדים את שלל הסדנאות והפעילויות הנוספות המפורטות באתר המכללה.

לקבלת כל הפרטים ואת הלו"ז של היום הירוק לחצו כאן

חגיגה סביבתית למקצוענים, חובבים, ומתעניינים.

מחכים לכם!

יש ילדים? בואו איתם!

מערכת חשיפה לצפון

מערכת חשיפה לצפון

בלוג 'חשיפה לצפון' כאן כדי לעדכן אתכם בכל הידיעות, האירועים וההתרחשויות במכללה האקדמית תל-חי וסביבתה. העיקר שלא תאבדו את הצפון.

תגובות בבלוג חשיפה לצפון

הוסף תגובה בבלוג חשיפה לצפון

יש לרשום שם מלא

יש לרשום כתובת אימייל תקינה

יש לרשום תגובה