אירועים | מערכת חשיפה לצפון | 29.05.2013

כנס סטודנטים: "ישראל היום. העתיד?"

השנה יערך הכנס בסימן "קולו של הסטודנט", וייתן במה לסטודנטים, המעוניינים להציג את אשר בפיהם אודות נושאים מגוונים, הנמצאים על סדר היום במדינה.

אהבתם? עשו Like שנדע.
יש לכם משהו להוסיף? תנו Comment שנשמע.

הכנס המחוזי השני, של ארגון 'שגרירי רוטשילד-קיסריה', מחוז צפון, יכלול, גם הפעם, את מגוון הסטודנטים הלומדים בארבע היחידות האקדמיות הפרושות במרחב הצפוני של הארגון:

  • המכללה האקדמית תל-חי
  • אורט בראודה כרמיאל
  • מכללת אורנים לחינוך
  • אוניברסיטת חיפה

הסטודנטים יתארו את תמונת המצב העתידית בישראל, כפי שהם רואים אותה, וירצו, כל אחד, כרבע שעה, בנושא – משפחה, קהילה, חינוך, תרבות, תקשורת, טכנולוגיה, איכות הסביבה, כלכלה, אזרחות ודמוקרטיה.

בנוסף לכך, נציג מטעם עמותת Space IL יסביר אודות המיזם, דרך הקמתו ושאיפותיו של המיזם להשלים את המשימה ולהציב יעדים ומטרות לטווח הארוך. המרצה האורח, תמיר ליאון, בהרצאתו "דור המסכים", יסביר על ההתמכרות הקשה ביותר של בני הנוער בימינו ועל השפעתה של חשיפתם המוגברת למסכים בעידן המודרני.

בשונה משאר כנסי הארגון, החליטו הפעם, מארגני הכנס לפתוח את דלתותיו בפני כלל אוכלוסיית הסטודנטים והקהילה האקדמית (אין ספק, כי צפויה לכלל אורחי הכנס חוויה מעשירה ומעניינת).

בואו בהמוניכם!

 

אהבתם? עשו Like שנדע.
יש לכם משהו להוסיף? תנו Comment שנשמע.

 

מערכת חשיפה לצפון

מערכת חשיפה לצפון

בלוג 'חשיפה לצפון' כאן כדי לעדכן אתכם בכל הידיעות, האירועים וההתרחשויות במכללה האקדמית תל-חי וסביבתה. העיקר שלא תאבדו את הצפון.

תגובות בבלוג חשיפה לצפון

הוסף תגובה בבלוג חשיפה לצפון

יש לרשום שם מלא

יש לרשום כתובת אימייל תקינה

יש לרשום תגובה