אנשים | מערכת חשיפה לצפון | 06.03.2013

בוגרים מספרים תל-חי: רמי יוסף

בוגר המכללה האקדמית תל-חי, רמי יוסף, מספר למדור בוגרים איפה הוא היום, ואיך הלימודים במכללה השפיעו ועדיין משפיעים על חייו.

אהבתם? עשו Like שנדע.
יש לכם משהו להוסיף? תנו Comment שנשמע.

יש אנשים שדברים מאוד ברורים להם מהרגע הראשון. רמי הוא בחור כזה שרואה למרחקים ורץ בהתאם. הוא הוציא את התואר הראשון שלו בביוטכנולוגיה במכללה האקדמית תל-חי, ושם בעצם היתה יריית הפתיחה אל המירוץ האקדמי.

אז מה קורה עם רמי? הוא מתגורר כרגע בבאר-שבע ולומד באוניברסיטת בן גוריון. זה היה לו ברור עוד מימי התואר הראשון, שהוא בעצם מתחיל דוקטורט באימונולוגיה. וזה בדיוק מה שהוא עושה היום.

כמה מילים על חווית הלימודים בתל-חי ומהמגורים בצפון: "אני במקור בצפון, עדיין חוויה נפלאה לגור שם. רמת לימודים טובה, לפחות בזמני ומקווה שהרמה לא ירדה". (ספוילר: היא רק עולה כל שנה!)

יש לך זיכרון מיוחד מתל-חי? "קודם כל, החממה שהמכללה נותנת היא חוויה די נעימה ללימודים והיחס קצת יותר אישי ועם זה יש אורינטציה לסטודנטים, על המשך הלמודים, הבנה מה אפשר לעשות עם התואר. ההשפעה היא שאני ממשיך ללמוד".

 

אהבתם? עשו Like שנדע.
יש לכם משהו להוסיף? תנו Comment שנשמע.

 

מערכת חשיפה לצפון

מערכת חשיפה לצפון

בלוג 'חשיפה לצפון' כאן כדי לעדכן אתכם בכל הידיעות, האירועים וההתרחשויות במכללה האקדמית תל-חי וסביבתה. העיקר שלא תאבדו את הצפון.

תגובות בבלוג חשיפה לצפון

הוסף תגובה בבלוג חשיפה לצפון

יש לרשום שם מלא

יש לרשום כתובת אימייל תקינה

יש לרשום תגובה