אנשים | מערכת חשיפה לצפון | 12.12.2012

נס החנוכה של נירית (שם בדוי)

"כבר מהשעור הראשון נכבשתי, הכל עניין אותי, לכל דבר שלמדנו מצאתי הקשרים ושימושים הן בחיי הפרטיים והן בעבודה ואפילו ביחסים ביני ובין הסובבים אותי, קיבלתי פרספקטיבות נוספות על החיים ובעיקר על עצמי".

שולי היקרה שלום,

לפני כשלושה חודשים נכנסתי לחדרך, מתלבטת ומבולבלת.

מצד אחד הרגשתי באופן אינטואיטיבי, שחשוב לי להיכנס לתכנית, מצד שני לא ידעתי למה. מה לי ולשירותי אנוש? מה לי בגילי וללימודים אקדמיים? אני שחקנית, לאן זה יכול להוביל אותי אם בכלל? איך אצליח לשלב את הלימודים בחיים העמוסים והדחוסים שלי? ואיך בכלל אצליח לשבת בכיתה, יום שלם, להתרכז, לזכור, לעשות מבחנים, למה לי? ובכל זאת משהו דחף אותי לקפוץ למים ולהתעקש.

כבר מהשעור הראשון נכבשתי, הכל עניין אותי, לכל דבר שלמדנו מצאתי הקשרים ושימושים הן בחיי הפרטיים והן בעבודה ואפילו ביחסים ביני ובין הסובבים אותי, קיבלתי פרספקטיבות נוספות על החיים ובעיקר על עצמי.

גיליתי שרון חדשה, שלא הכרתי ב-46 שנה. חיונית, חכמה, מתעניינת, מלאת מוטיבציה להצליח, מציבה מטרות ומצליחה, אפילו בניהול הזמן! והכי חשוב – התאהבתי בי והתחלתי להאמין בעצמי. 3 חודשים, זמן קצר מאוד בשביל כל-כך הרבה גילויים, וזאת רק ההתחלה. זמן כל -כך קצר וכבר אני מוצאת עצמי מתמודדת עם משברים בעבודה, באומץ ובידיעה שלא משנה מה יקרה, ולאן החיים ייקחו אותי, יש בי הכוחות והיכולת להצליח. איזו מתנה זו בשביל בנותיי לראות את אמא חזקה, מצליחה, מתמודדת עם הקשיים ומאושרת.

חשוב לי להודות לך ולשותפים בתכנית, על עצם קיומה, ועל הדרך, המלווה באמונה ותמיכה. רק עכשיו אני מבינה, שהייתי בת מזל להיות בין אלו שניצלו את ההזדמנות להתחיל משהו חדש ולהוביל את חיי קדימה.

 

 

תודה,

נירית

 

אהבתם? עשו Like שנדע.
יש לכם משהו להוסיף? תנו Comment שנשמע.

 

מערכת חשיפה לצפון

מערכת חשיפה לצפון

בלוג 'חשיפה לצפון' כאן כדי לעדכן אתכם בכל הידיעות, האירועים וההתרחשויות במכללה האקדמית תל-חי וסביבתה. העיקר שלא תאבדו את הצפון.

תגובות בבלוג חשיפה לצפון

הוסף תגובה בבלוג חשיפה לצפון

יש לרשום שם מלא

יש לרשום כתובת אימייל תקינה

יש לרשום תגובה