אירועים | מערכת חשיפה לצפון | 10.12.2012

חייכו! פותחים ת'שנה עם תחרות התמונות הגדולה של תל-חי (:

המכללה האקדמית תל-חי מזמינה אתכם להשתתף בתחרות התמונות הגדולה והמגניבה ביותר בתולדותיה עם פרסים שווים במיוחד!!!

תיעוד המסע שלכם מתחיל בתל-חי! 

כשיוצאים למסע עם תל-חי, נשאבים מהר מאוד אל הוויה סטודנטיאלית ייחודית, נופים מרהיבים, תחושת קהילה שאין שנייה לה באף מוסד אקדמי בישראל.

ישבנו וחשבנו והלכנו לנקות את הראש על צוק מנרה ופתאום זה הכה בנו: המסע שלכם עם המכללה הוא המסע של המכללה עם הסטודנטים שלה וכמו כל מסע גם את המסע הזה מורכב מרגעים יפים, מצחיקים והזויים בשגרת היום-יום – בדיוק את הרגעים האלו, גדולים כקטנים, אנחנו מקפידים לצלם – כדי שנזכור לתמיד.

אז מה תמונת התל חי שלכם?

שתפו אותנו ואת כל חבריכם בתמונה שמגדירה את המסע שלכם כסטודנטים בתל-חי! את תמונה מהשגרה היומיומית שלכם (החתול שמפריע לכם ללמוד, הפינה הסודית שלכם במכללה, הפרצוף שלכם אחרי לילה של למידה) שמסבירה בדיוק – מה זה אומר להיות סטודנטים בתל-חי!

איך נכנסים לתחרות?

גולשים לטאב התחרות בדף הפייסבוק של המכללה, מעלים את רגע התל-חי שלכם, ומתחילים לשתף ולהביא חברים שיצביעו לכם. ארבעת התמונות שיזכו בהכי הרבה לייקים יזכו בפרסים שווים במיוחד!

וזה לא הכל!

בסוף הסמסטר נערוך תערוכה מיוחדת בפייסבוק, באינסטגרם ובמכללה שתציג את מיטב הכשרונות שהשתתפו בתחרות התמונות. הכינו את כוסות הקאווה!

אז למה אתם מחכים? שתפו אותנו ברגע התל חי שלכם

 

מערכת חשיפה לצפון

מערכת חשיפה לצפון

בלוג 'חשיפה לצפון' כאן כדי לעדכן אתכם בכל הידיעות, האירועים וההתרחשויות במכללה האקדמית תל-חי וסביבתה. העיקר שלא תאבדו את הצפון.

תגובות בבלוג חשיפה לצפון

הוסף תגובה בבלוג חשיפה לצפון

יש לרשום שם מלא

יש לרשום כתובת אימייל תקינה

יש לרשום תגובה