לימודים | מערכת חשיפה לצפון | 06.08.2012

תכנית לימודים חדשה לתעודת הוראה ב"אורנים" לסטודנטים בתל-חי

שיתוף פעולה מיוחד בין "אורנים" המכללה האקדמית לחינוך ובין המכללה האקדמית תל-חי יאפשר לסטודנטים מהמכללה האקדמית תל-חי, המעוניינים ללמוד לקראת תעודת הוראה, להשתלב במסלול אישי בתכנית להכשרת אקדמאים להוראה "באורנים".
עוד בנושאים:

הסטודנטים הלומדים באקדמית תל-חי יוכלו להשתלב במסלולים הבאים, שמציעה מכללת "אורנים":

  • לימודי תעודת הוראה בחינוך מיוחד (גילאי 21-6)
  • לימודי תעודת הוראה בבית הספר העל יסודי (כיתות ז'-י')
  • לימודי תעודת הוראה לגיל הרך (6-0)
  • תעודת עובד חינוך למסגרות החינוך הבלתי-פורמלי

*תכניות הלימוד לתעודת הוראה הן אישיות ועל-כן משך הלימודים יקבע על-פי הנסיבות האישיות של כל סטודנט ובהתאמה למסלול לימודי תעודת ההוראה וההשלמות בחוג, שיידרש ללמוד.

לדבריה של ד"ר ציונה גרוסמרק, שמונתה לאשת הקשר בין המכללה האקדמית תל-חי לבין "אורנים", המכללה האקדמית לחינוך – יתרונות התכנית עבור הסטודנטים של תל-חי, הם בכך שסטודנטים בתל חי יוכלו לתכנן את מהלך לימודיהם לתואר ראשון במכללה האקדמית תל-חי, כך שיתאימו בצורה מרבית להשתלבות בלימודי ההוראה ב"אורנים". ד"ר גרוסמרק מוסיפה, כי על הסטודנטים מתל-חי לעמוד בתנאי הקבלה של "אורנים", וכי מוקצות מכסות לסטודנטים מתל-חי במסגרת ההכשרה להוראה ב"אורנים" וכי "אנחנו מקווים להרחיב את מגוון תוכניות הלימודים, שנוכל להציע במסגרת שיתוף הפעולה המבורך עם המכללה האקדמית לחינוך, אורנים".

במהלך השנה תקיים ד"ר גרוסמרק שעת יעוץ קבועה לסטודנטים המעוניינים לתכנן את מהלך לימודיהם לתואר ראשון במכללה האקדמית תל-חי בהתאמה לתכנית המוצעת.

 

אהבתם? עשו Like שנדע.
יש לכם משהו להוסיף? תנו Comment שנשמע.

 

מערכת חשיפה לצפון

מערכת חשיפה לצפון

בלוג 'חשיפה לצפון' כאן כדי לעדכן אתכם בכל הידיעות, האירועים וההתרחשויות במכללה האקדמית תל-חי וסביבתה. העיקר שלא תאבדו את הצפון.

תגובות בבלוג חשיפה לצפון

הוסף תגובה בבלוג חשיפה לצפון

יש לרשום שם מלא

יש לרשום כתובת אימייל תקינה

יש לרשום תגובה