אקטיביזם | מערכת חשיפה לצפון | 14.05.2012

פרויקט "קל-נוע: קולנוע נייד בשכונות" בהקרנת בכורה לילדי שכונות האצ"ל ויעקב מלול

"האירוע הוכתר בהצלחה גדולה, על פי כל הקריטריונים והיעדים שהצבנו לעצמנו. יצרנו חשיפה מקסימלית של הקבוצה ופועלה לקהל הרחב וכך הגברנו את הנראות של הקבוצה"
עוד בנושאים:

לאחר שבועות ארוכים של הכנות, פרויקט "קל-נוע: קולנוע נייד בשכונות", נתן את יריית הפתיחה שלו, ביום חמישי (ה-03.05.12), בהקרנה מול קהל רחב ונחל הצלחה חסרת תקדים.

היחידה למעורבות חברתית של המכללה האקדמית תל-חי, יחד עם קבוצת המנהיגות של קרן "רש"י קציר" ריכזה מעל ל-150 ילדים, מבוגרים וסטודנטים שנאספו אל הרחבה המרווחת בגן האצ"ל, אשר בשדרות האצ"ל, לכבוד ההקרנה הראשונה.

הכמות המרשימה של התושבים שהגיעו לאירוע וההתלהבות, שהם הפגינו, היו בולטים מאוד, בייחוד בקרב הילדים. ניתן היה לראות בבירור, שהקהל מאוד מרוצה מהנעשה ואף משתוקק לפעמים הבאות.

עם סיום האירוע נבחרו שני מצטייני ניקיון והוענקה להם תעודה ופרס על כך.

דבריו של גובז אדניהו, סטודנט בקבוצת מנהיגות של קרן 'רש"י-קציר' וממזרח שמש ביחידה למעורבות חברתית של המכללה:

"אנו רואים בכך ערך חינוכי, מהמעלה הראשונה, שחשוב לשמר ולכן שמנו לנו למטרה  לשלב תכנים בעלי ערך חינוכי בפעילויות שעתידות לבוא. האירוע הוכתר בהצלחה גדולה, על פי כל הקריטריונים והיעדים שהצבנו לעצמנו. יצרנו חשיפה מקסימלית של הקבוצה ופועלה לקהל הרחב וכך הגברנו את הנראות של הקבוצה, יצרנו חוויה קולנועית על-ידי הקרנת סרט קולנוע עדכני על מסך גדול ודוכנים של פופקורן, שתייה וסוכר, אשר תרמו להעצמת החוויה. כמו כן, יצרנו אינטראקציה חיובית עם התושבים – הכרות מאוד חשובה, אשר תועיל לנו בהמשך דרכינו. החום שקיבלתי מהתושבים והשמחה, שהם הקרינו, נתנו לי השראה והרבה כוח להמשיך לפעול למען הקהילה ועם הקהילה. שיתוף הפעולה עם "מוטב יחדיו" היה מאוד פורה ותרם רבות להצלחת האירוע (אלעד ושלומית ליוו אותנו לאורך כל הדרך הן בפן המקצועי והן בפן הטכני). ההכרות שלהם עם המקום ועם התושבים עזרו לנו בבחירת מיקום מתאים לאירוע וכמוכן הציוד שהם הקצו לרשותנו היה לנו לעזר."

קצת על קרן קציר –

תכנית מנהיגות ומצוינות להעלאת רמת המודעות החברתית בקרב סטודנטים והגברת הזדהותם עם הצורך להתגייס לטובת פריפריות חברתיות באזור הצפון וברחבי המדינה בכלל. הדרכת הסטודנטים נעשית בשיתוף ארגון "הלל" הפועל במכללה.
השנה פעילה במכללה קבוצת מנהיגות המורכבת מסטודנטים בשנים ב' ו-ג' המשתתפים בתכנית. הסטודנטים מפעילים תכניות כמו "אור ירוק", מחויבות אישית" בבתי ספר תיכוניים, פעילות עם נוער פגוע נפש ועם ילדים בעלי פיגור קל ובינוני.

אהבתם? עשו Like שנדע.

מערכת חשיפה לצפון

מערכת חשיפה לצפון

בלוג 'חשיפה לצפון' כאן כדי לעדכן אתכם בכל הידיעות, האירועים וההתרחשויות במכללה האקדמית תל-חי וסביבתה. העיקר שלא תאבדו את הצפון.

תגובות בבלוג חשיפה לצפון

הוסף תגובה בבלוג חשיפה לצפון

יש לרשום שם מלא

יש לרשום כתובת אימייל תקינה

יש לרשום תגובה