אירועים | מערכת חשיפה לצפון | 02.05.2012

כנס מחקרי גליל ה-14: סיכום

"זו השנה ה- 14 שאנו מקיימים את הכנס והשנה הכנס הכיל הרבה יותר מושבים מאשר בשנים הקודמות. השנה החלטנו לקיים את הכנס במהלך שנת הלימודים ולא בחופשת הקיץ ולכן בנוסף לתושבים, גם הסטודנטים לקחו חלק פעיל ונהנו ממגוון ההרצאות והמחקרים שהוצגו במהלכו".
עוד בנושאים:

הצלחה גדולה לכנס מחקרי הגליל וסביבותיו, שנערך במכללה האקדמית תל-חי, וכלל השנה תשעה מושבים מרתקים במגוון רחב של נושאים. את האולמות מילא קהל רחב, ברובו תושבי האזור, אך גם משתתפים שהגיעו ממקומות שונים בארץ.

מיטב המומחים והחוקרים, ממוסדות רבים להשכלה גבוהה, הציגו את מחקריהם בתחומים שונים ומגוונים, הקשורים לגליל ולסביבותיו: חינוך, אקולוגיה, גאוגרפיה, היסטוריה, פרה הסטוריה, פטריות, יין ועוד.

במהלך הכנס הציגו סטודנטים ובוגרי המכללה פוסטרים של עבודות סמינריוניות מצטיינות, אשר עוררו עניין רב בקרב משתתפי הכנס וזכו לתגובות נלהבות.

בערב המחווה שנערך בחצר תל-חי למחברי ועורכי הספרים במכללה האקדמית תל-חי, נשא פרופ' יונה חן, נשיא המכללה, דבריו והדגיש, כי – "זו גאווה גדולה לעמוד בראש מוסד אקדמי שמשיק באירוע זה 18 ספרים חדשים ומרתקים שיצאו לאור בשנה האחרונה". לאחר הצגת הספרים החדשים העניק יאיר גרבוז הרצאת אורח בנושא "אהבת ספרים". את החסות על האירוע נתנו 'יקבי גליל'.

פרופ' חיים גורן העומד בראש כנס מחקרים חדשים של הגליל וסביבותיו סיכם את הכנס ואמר, כי הוא שמח על ההיענות הגדולה של תושבי הצפון: "זו השנה ה- 14 שאנו מקיימים את הכנס והשנה הכנס הכיל הרבה יותר מושבים מאשר בשנים הקודמות. השנה החלטנו לקיים את הכנס במהלך שנת הלימודים ולא בחופשת הקיץ ולכן בנוסף לתושבים, גם הסטודנטים לקחו חלק פעיל ונהנו ממגוון ההרצאות והמחקרים שהוצגו במהלכו".

 

 

מערכת חשיפה לצפון

מערכת חשיפה לצפון

בלוג 'חשיפה לצפון' כאן כדי לעדכן אתכם בכל הידיעות, האירועים וההתרחשויות במכללה האקדמית תל-חי וסביבתה. העיקר שלא תאבדו את הצפון.

תגובות בבלוג חשיפה לצפון

הוסף תגובה בבלוג חשיפה לצפון

יש לרשום שם מלא

יש לרשום כתובת אימייל תקינה

יש לרשום תגובה