מה חדש? | מערכת חשיפה לצפון | 28.05.2017

כנס בוגרים

לאחרונה התקיים כנס הבוגרים הראשון של המכללה האקדמית תל-חי. בכנס לקחו חלק מאות בוגרים ובוגרות שסיימו במהלך השנים את לימודיהם במכללה והתרגשו מאוד לפגוש האחר את השני. כמו כן, השתתפו
עוד בנושאים:

לאחרונה התקיים כנס הבוגרים הראשון של המכללה האקדמית תל-חי. בכנס לקחו חלק מאות בוגרים ובוגרות שסיימו במהלך השנים את לימודיהם במכללה והתרגשו מאוד לפגוש האחר את השני. כמו כן, השתתפו באירוע הנהלת המכללה, ראשי חוגים ומרצים.

מנכ"ל המכללה, מר אלי כהן, בירך את משתתפי הכנס ואמר כי הוא שמח על היוזמה של בוגרי המכללה להקים את ארגון הבוגרים ולערוך את הכנס החשוב הזה, כאשר המטרה היא להקים פלטפורמה שתאפשר לבוגרים להיות בקשר רציף עם המכללה ואחד עם השני וכן לאפשר להם להשמיע את קולם ולפתח קשרי עבודה וחברות.

תומר רבינוביץ, בוגר החוג לכלכלה וניהול במכללה האקדמית תל-חי, העומד בראש ארגון הבוגרים אמר כי: "ארגון הבוגרים הוא ארגון צעיר בין פחות משנה. ברציונל של הקמתו עמד לנגד עינינו הצורך בגיבוש קהילה של בוגרים שלצד החוויה של חיבור לנוסטלגיה ולזיכרונות היפים מהירוק של הגליל ומהלימודים בתל-חי, תשמש עבור הבוגרים רשת משמעותית של קשרים. קשרים שיסייעו לבוגרים בתחומי חיים שונים, החל מתעסוקה וכלה בשיתוף ידע ומפגשים חברתיים. בוגרי תל-חי פזורים היום על פני כל רחבי הארץ וחלקם אף בחו"ל ואנחנו עושים מאמצים ליצור קשרים עם כמה שיותר מהם כדי ליצור נטוורקינג בין הבוגרים לבין עצמם ובין בוגרים לסטודנטים שנה ג'. השאיפה שלנו היא ליצור בהמשך תכנית מנטורינג שבה בוגרים ותיקים ילוו בוגרים צעירים וסטודנטים בשנה ג'".

במהלך הכנס צפו המשתתפים בסרטון קצר בו סיפרו כמה מבוגרי המכללה על תקופת לימודיהם ועל השתלבותם בעולם התעסוקה ולאחר מכן הועברו שתי הרצאות. הראשונה עסקה בשימוש בפלטפורמת ה- Linkedin והשנייה של הספורטאית האולימפית שחר פאר שדיברה על הצבת יעדים ומימושם, באמצעות סיפורה האישי המרתק.

מערכת חשיפה לצפון

מערכת חשיפה לצפון

בלוג 'חשיפה לצפון' כאן כדי לעדכן אתכם בכל הידיעות, האירועים וההתרחשויות במכללה האקדמית תל-חי וסביבתה. העיקר שלא תאבדו את הצפון.

תגובות בבלוג חשיפה לצפון

הוסף תגובה בבלוג חשיפה לצפון

יש לרשום שם מלא

יש לרשום כתובת אימייל תקינה

יש לרשום תגובה