אירועים | מערכת חשיפה לצפון | 26.01.2017

ראש השנה הסיני שנת התרנגול

חגיגה אסייתית במכללה!! לקראת השנה הסינית החדשה הקרבה ובאה ביום שישי ערכו היום (יום רביעי 25.1.17) תלמידי החוג ללימודי מזרח אסיה הפנינג חגיגי בקמפוס המזרחי. באירוע הוקמו דוכנים שונים
עוד בנושאים:

חגיגה אסייתית במכללה!!

לקראת השנה הסינית החדשה הקרבה ובאה ביום שישי ערכו היום (יום רביעי 25.1.17) תלמידי החוג ללימודי מזרח אסיה הפנינג חגיגי בקמפוס המזרחי.

באירוע הוקמו דוכנים שונים שהציגו אלמנטים תרבותיים סיניים כמו טקס התה המסורתי, עוגיות מזל, קליגרפיה סינית, הסברים על גלגל המזלות הסיני וטאי-צ'י.

טעמנו, ציירנו ותרגלנו… הייתה חוויה אדירה. שאלנו את אחד הסטודנטים בחוג למה הם החליטו לעשות את האירוע וזוהי התשובה שקיבלנו -"אצל הסינים, קצת כמו אצלנו, בראש השנה נפגשים כל המשפחה ונהנים יחד. החוג שלנו הוא משפחה גדולה ושמחנו על הזדמנות לחגוג יחד ולהראות לכל המכללה את הדברים המדהימים שאנחנו נחשפים אליהם בלימודים." הכניסה לקמפוס וכל בניין 2 קושטו בקישוטים מדהימים ופנסים סיניים, ניגנו ברמקולים בחוץ שירים סינים אהובים. תודה רבה לחוג ללימודי מזרח אסיה על ההשקעה, הייתה חוויה רב-חושית ומאוד מלמדת, וגם טעימה (;

פנחס באוול

מערכת חשיפה לצפון

מערכת חשיפה לצפון

בלוג 'חשיפה לצפון' כאן כדי לעדכן אתכם בכל הידיעות, האירועים וההתרחשויות במכללה האקדמית תל-חי וסביבתה. העיקר שלא תאבדו את הצפון.

תגובות בבלוג חשיפה לצפון

הוסף תגובה בבלוג חשיפה לצפון

יש לרשום שם מלא

יש לרשום כתובת אימייל תקינה

יש לרשום תגובה