אירועים | מערכת חשיפה לצפון | 25.01.2017

תערוכה וסדנת כתיבה במכללה עם נעם פרתום

התערוכה "מישמישים" בו מוצגים עבודותיהם של הסטודנטים מהמכון לאומנויות, נפתחה ביום חמישי 19/1/17. עבודות האומנות הם תוצרי הקורס "מפגש בין שפות" בהנחיית רחל רבינוביץ', ומתבססים
עוד בנושאים:

התערוכה "מישמישים" בו מוצגים עבודותיהם של הסטודנטים מהמכון לאומנויות, נפתחה ביום חמישי 19/1/17. עבודות האומנות הם תוצרי הקורס "מפגש בין שפות" בהנחיית רחל רבינוביץ', ומתבססים על שיריה של המשוררת והפרפורמרית נעם פרתום, שידועה בסגנון כתיבה ישיר, בועט וחשוף. נעם שהגיעה אתמול מתל אביב על מנת לצפות בתערוכה ולפגוש את הסטודנטים והסטודנטיות, שתיארו בפניה את תהליך התפתחות היצירה, התרגשה מאד מהיצירות ומהמפגש האנושי עם היוצרים ואמרה "אין מתנה גדולה יותר לאמן מאשר שמושפעים מהעשייה שלו וזו מחלחלת לשורש נפשותיהם של אחרים".

 לאחר מכן נפגשה נעם עם חברות קבוצת הכתיבה "עט ואתנחתא" ומשתתפים נוספים, וספרה על חייה בתור משוררת צעירה, תוך כדי הקראת השירים בצורה ישירה וחשופה  כשהיא עומדת במרכז המעגל. הכנות והאומץ לעמוד מול כל המשתתפים, עוררו השראה והערכה, ובחלק השני של המפגש שיתפו אף הם טקסטים שכתבו בעקבות התרגיל. המשתתפים נהנו ממרק חם וכיבוד קל במהלך הערב, והתרגשו מהמפגש הייחודי עם המשוררת.

*התערוכה פתוחה לקהל הרחב עד יום שישי ה10/2/17.
**קבוצת הכתיבה "עט ואתנחתא" יוצאת לחופשת סמסטר, ותחזור בסמסטר הבא. פרטים ניתן לקבל בדיקאנט הסטודנטים – היחידה למעורבות חברתית.

תמר ביטון

מערכת חשיפה לצפון

מערכת חשיפה לצפון

בלוג 'חשיפה לצפון' כאן כדי לעדכן אתכם בכל הידיעות, האירועים וההתרחשויות במכללה האקדמית תל-חי וסביבתה. העיקר שלא תאבדו את הצפון.

תגובות בבלוג חשיפה לצפון

הוסף תגובה בבלוג חשיפה לצפון

יש לרשום שם מלא

יש לרשום כתובת אימייל תקינה

יש לרשום תגובה