אירועים | מערכת חשיפה לצפון | 23.01.2017

ערב הוקרה למשרתי המילואים

זוהי השנה הרביעית, בה צוות משרד דקן הסטודנטים, יחד עם אגודת הסטודנטים, מקיימים ארוע הוקרה לסטודנטים וסגל מרצים ומנהלה משרתי מילואים. לארוע הגיעו כ 340 סטודנטים וסטודנטיות, שהוזמנו
עוד בנושאים:

זוהי השנה הרביעית, בה צוות משרד דקן הסטודנטים, יחד עם אגודת הסטודנטים, מקיימים ארוע הוקרה לסטודנטים וסגל מרצים ומנהלה משרתי מילואים.

לארוע הגיעו כ 340 סטודנטים וסטודנטיות, שהוזמנו לפתיחה חגיגית עם כיבוד ושתיה, שכולו גוייס מתרומות של עסקים באיזור, ששמחו להירתם ולתרום למשרתי מילואים מתל חי.

אנסמבל תל חי, הופיעו במחרוזת שירי צבא ולאחריה ראינו סרטון תמונות של הסטודנטים והסגל בשירות מילואים ואומנים, כמו משה פרץ, אורנה דץ, דודו אהרון, קובי אפללו המברכים את הסטודנטים ומודים להם על השירות והתרומה למדינה.

את הארוע סיימנו במופע על חושי וסטאנדאפ של האומן שימי אטיאס, שהפתיע את כולנו במופע מתעתע ומצחיק.

במכללה האקדמית תל חי יש כ 400 סטודנטים משרתי מילואים. הם נקראים לשירות למהלך לימודיהם ולעיתים על תקופות המבחנים וחופשות הסמסטר. זוהי מסורת בתל חי לציים את תרומתם ולפנק אותם בערב, שכולו מוקדש להם.

מערכת חשיפה לצפון

מערכת חשיפה לצפון

בלוג 'חשיפה לצפון' כאן כדי לעדכן אתכם בכל הידיעות, האירועים וההתרחשויות במכללה האקדמית תל-חי וסביבתה. העיקר שלא תאבדו את הצפון.

תגובות בבלוג חשיפה לצפון

הוסף תגובה בבלוג חשיפה לצפון

יש לרשום שם מלא

יש לרשום כתובת אימייל תקינה

יש לרשום תגובה