אירועים | מערכת חשיפה לצפון | 29.11.2016

מפגש עם צלם דוקו הומניטרי של ה-CBN

ביום שני 27/11/2016 התקיים מפגש ייחודי עם צלם דוקו הומניטרי של ה-CBN, ביוזמת המדור למעורבות חברתית של אגודת הסטודנטים והיחידה לקשרי אקדמיה קהילה במכללה. המפגש נועד לתת השראה להיות חלק
עוד בנושאים:

ביום שני 27/11/2016 התקיים מפגש ייחודי עם צלם דוקו הומניטרי של ה-CBN, ביוזמת המדור למעורבות חברתית של אגודת הסטודנטים והיחידה לקשרי אקדמיה קהילה במכללה.
המפגש נועד לתת השראה להיות חלק מהעשייה החברתית במכללה ובאיזור.
מעורבות חברתית מספקת זוית נוספת לזאת שמספקת האקדמיה, על הסביבה בה הסטודנטים לומדים ועל היכולת שלהם להשפיע ולהיות משמעותיים בקהילה בה הם חיים.

הסטודנטים נחשפו לכך שקורים כאן, בקמפוס תל חי, דברים נפלאים: קבוצות מנהיגות, יזמויות חברתיות של סגל וסטודנטים, קהילות צעירות.
גדל במכללה דור של מנהיגים בעלי מודעות חברתית ויכולת הובלה.
הרצאתו של הצלם ליאור ספרנדאו, המצלם ארגונים ישראלים בסיוע הומניטרי בעולם. לקחה את הסטודנטים למסע באזורים בהם התחוללו טרגדיות אנושיות דרך עין המצלמה.

הרצאתו לוותה בסרטונים מרהיבים מרחבי העולם, בו רואים צעירים ישראלים מסייעים לפליטים, משקמים כפרים ומגישים עזרה לכל מי שצריך.

המפגש הזה נועד לפתוח את השנה בהזמנה להצטרף אלינו, צוות מעורבות חברתית במכללה, לסטודנטים ולסגל העוסקים בעשייה למען קהילת הסטודנטים וקהילת אצבע הגליל.

מערכת חשיפה לצפון

מערכת חשיפה לצפון

בלוג 'חשיפה לצפון' כאן כדי לעדכן אתכם בכל הידיעות, האירועים וההתרחשויות במכללה האקדמית תל-חי וסביבתה. העיקר שלא תאבדו את הצפון.

תגובות בבלוג חשיפה לצפון

הוסף תגובה בבלוג חשיפה לצפון

יש לרשום שם מלא

יש לרשום כתובת אימייל תקינה

יש לרשום תגובה