אירועים | מערכת חשיפה לצפון | 14.11.2016

מסיבת פתיחת שנת הלימודים תשע"ז

שבועיים אחרי שנפתחה שנת הלימודים האקדמית תשע"ז, והשוק הראשוני עבר לנו, ארגנה אגודת הסטודנטים מסיבת פתיחת שנה מושקעת ומלאת אנרגיות שתקל מעט על החזרה ללימודים אחרי חופשת הקיץ הארוכה. אני
עוד בנושאים:

שבועיים אחרי שנפתחה שנת הלימודים האקדמית תשע"ז, והשוק הראשוני עבר לנו, ארגנה אגודת הסטודנטים מסיבת פתיחת שנה מושקעת ומלאת אנרגיות שתקל מעט על החזרה ללימודים אחרי חופשת הקיץ הארוכה.

אני מגיעה כשעה לפני תחילת המסיבה. חצר תל חי שנתה את פניה והמקום ערוך ומקושט, התאורה מאירה את החשיכה בשלל צבעים, ובבמה עובדים על הבלאנס. בשביל שלא נשאר רעבים או צמאים חלילה הערב, דאגו לנו לעמדת פנקייקים טריים ומפנקים ובבר מתקיים "הפי האוור". צ'ייסר בשקל? יאללה בכיף. גם אנשי הביטחון עומדים על המשמר ומונעים מסתננים פוחזים. עכשיו רק חסר שיבוא הקהל .

והקהל מגיע לאיטו, לא ממהר להקדים, תוהה האם זה האוכל של שבת שעדיין לא התעכל, או שמא מזג האויר הסתוי השאיר אותם בבית. "הפסד שלהם" עוברת בי מחשבה, בזמן שהמוזיקה מתגברת, הרחבה מתחילה להתמלאות והאוירה מתחממת.

אקורד הפתיחה הרגוע התחלף בשלל להיטי רוק-פופ מוכרים. הקהל כולו על הרגליים; סטודנטים חדשים עם ותיקים, מזרח ומערב מפזזים בערבוביה ורוקדים תוך כדי ניגוב הזיעה. כוסות הבירה מתרוקנות בקצב ויש חשמל באויר. בין שיר לשיר, מספרת לי מריאנה, סטודנטית שנה ב' בחוג לחינוך, על תפקידה החדש בתור רכזת תא הורים במכללה. התא מהווה בעיקר תמיכה וכתף להורים צעירים שמשלבים משפחה ולימודים בו זמנית. ללא ספק תרומה נפלאה וחשובה. אני פוגשת גם את ענאן ונאבג מהמכללה הטכנולוגית שמתלוננים, בחצי חיוך, על כך שיש להם יותר מידי עבודות. "קטן עליכם" אני מחזירה להם קריצה. שיר התחילה שנה שניה ברב תחומי, מספרת לי שהיא נהנית מהחברה במכללה ומאחלת לעצמה שהשנה תעבור במהירות ובקלות, ולינור, לעומתה, שזאת השנה האחרונה שלה לתואר, לא רוצה לראות את הסוף.

ב23:00 בלילה אני מחליטה שאם כבר לפרוש אז בשיא. אני משאירה מאחור כ1000 צעירים שממשיכים לחגוג את החיים עד השעות הקטנות של הלילה. בדרך החוצה אני פוגשת את שמעון, רכז הקמפוס המזרחי מטעם האגודה שמספר על התוכניות המתגבשות למסיבת פורים. "לא נח לרגע הא?".. "אנחנו פה בשביל הסטודנטים" הוא משיב לי בחיוך עייף.

אז אמנם אין לנו איביזה או הרבה בויזה, אבל הערב הזה סיפק לנו הרבה אנרגיות להתחיל את השנה עם חיוך. שיהיה לנו בהצלחה!

תמר ביטון

מערכת חשיפה לצפון

מערכת חשיפה לצפון

בלוג 'חשיפה לצפון' כאן כדי לעדכן אתכם בכל הידיעות, האירועים וההתרחשויות במכללה האקדמית תל-חי וסביבתה. העיקר שלא תאבדו את הצפון.

תגובות בבלוג חשיפה לצפון

הוסף תגובה בבלוג חשיפה לצפון

יש לרשום שם מלא

יש לרשום כתובת אימייל תקינה

יש לרשום תגובה