אירועים | מערכת חשיפה לצפון | 09.11.2016

המכללה האקדמית תל-חי ומכון המחקר מיגל פותחים שנה חדשה של אקדמיה בכיכר

הקורס הראשון – על חשיבות הזיכרון ושימור המורשת  קורס חדש של אקדמיה בכיכר יפתח בחצור הגלילית: פנים רבות לה. תושבים "כותבים" היסטוריה. מכירים את האנשים בתמונה? ואת המקום אתם
עוד בנושאים:

הקורס הראשון – על חשיבות הזיכרון ושימור המורשת

 קורס חדש של אקדמיה בכיכר יפתח בחצור הגלילית: פנים רבות לה. תושבים "כותבים" היסטוריה.

מכירים את האנשים בתמונה? ואת המקום אתם זוכרים? לא מפריע לכם שאלפי ילדים גדלו בחצור הגלילית, התמודדו בכבוד עם הקשיים…ואין לזה שום זכר בכתובים?? עד היום, אפילו היסטוריון אחד לא מצא את הזמן לחקור את תולדות חצור…אבל החודש זה עומד להשתנות. בימי ראשון ב 19:00, החל מה 20.11.16 (י"ט בחשוון) ניפגש כולנו ביחד – צעירים ובוגרים – במתנ"ס חצור, לקורס מטעם "אקדמיה בכיכר" בו נלמד יחד ונוציא לאור את הפנינים והסיפורים שיתגלו. נלמד זה מזה בעזרת תמונות, מסמכים וסיפורים משלנו, ונלמד על המחקר פורץ הדרך של הגב' שמחה בוקבזה-גואטה על ראשית ימי העיר. ילוו את הקורס מרצים נוספים – ד"ר אמיר גולדשטיין, ד"ר אילת שביט – ומומחים רבים מן הקהילה. מחכים לכם!  מחכים לשמוע ולראות את הסיפור הייחודי של המשפחה שלכם. בואו לעשות שינוי, לעורר, להעיר ולהאיר את  יופייה וכאביה של חצור הגלילית.  הכניסה חופשית, כיבוד ועניין מובטחים.

מערכת חשיפה לצפון

מערכת חשיפה לצפון

בלוג 'חשיפה לצפון' כאן כדי לעדכן אתכם בכל הידיעות, האירועים וההתרחשויות במכללה האקדמית תל-חי וסביבתה. העיקר שלא תאבדו את הצפון.

תגובות בבלוג חשיפה לצפון

הוסף תגובה בבלוג חשיפה לצפון

יש לרשום שם מלא

יש לרשום כתובת אימייל תקינה

יש לרשום תגובה