אירועים | מערכת חשיפה לצפון | 27.10.2016

יום אוריינטציה

שלושה ימים לפני פתיחת שנת הלימודים התקיים במכללה יום אוריינטציה. המדשאות התמלאו סטודנטים נרגשים ומסוקרנים לקראת הפרק החדש בחייהם. דוכנים סיפקו להם מידע והכוונה על ידי הדיקנאט,
עוד בנושאים:

שלושה ימים לפני פתיחת שנת הלימודים התקיים במכללה יום אוריינטציה. המדשאות התמלאו סטודנטים נרגשים ומסוקרנים לקראת הפרק החדש בחייהם. דוכנים סיפקו להם מידע והכוונה על ידי הדיקנאט, מרכז התמיכה, מדור מלגות, המרכז לדמוקרטיה ושלום ועוד.

את היום פתח דיקן הסטודנטים ד"ר אמיר גולדשטיין. הוא בירך את המצטרפים החדשים למשפחת תל חי, הכווין אותם לאולמות הנכונים באיטיות והבהירות הנדרשת והרגיע אותם באומרו שבתוך כמה שבועות הם ינווטו ברחבי הקמפוסים ללא תהיות על משמעות המספרים וסדרם המסתורי התלויים בכניסה לכיתות. ד"ר גולדשטיין איחל לכל אחד למצוא את מקומו – ולפגוש אנשים ממקומות אחרים: תל חי היא כר פורה למפגשים בין כל קבוצות החברה, ואווירת הקבלה והשיתוף מצויה הן בקרב הסגל והן בקרב הסטודנטים.

פרופ' שירה הנטמן, סגנית נשיא המכללה, בירכה אף היא את המצטרפים החדשים ואיחלה להם מעבר קל וחלק מהיכן שלא הגיעו – הטיול הגדול, עבודה, מכינות, שירות – לתחנה החדשה שלהם: לימודים אקדמיים במכללה המשלבת איכות חיים, מעורבות חברתית ונופים משגעים עם רמה אקדמית גבוהה.

יו"ר אגודת הסטודנטים רון-אל תשובה בירך אחרון והבטיח לסטודנטים גב ותמיכה, עודד אותם להצטרף לאגודה והזכיר את שיתוף הפעולה הפורה בין המכללה לאגודה, יחד עם חשיבותה הבלתי מסוייגת של אגודת הסטודנטים.

 על הדשא פגשנו כמה מהסטודנטים החדשים במכללה:

דר ודניאל נשארות בצפון – הן מגיעות אלינו מכפר הנשיא וכורזים. דר מתחילה ללמוד ביוטכנולוגיה ודניאל משלבת כלכלה עם מזרח אסיה. הן מאחלות לעצמן ולכולנו שנה מהנה וקלה, להכיר אנשים חדשים, לגלות את המסלול בחיים ולמצוא את הדרכים המתאימות להשפיע דרך מעורבות חברתית.

מרדכי יורד לעמק מהגולן ויגור בקרית שמונה בשנה הקרובה, ילמד חקלאות ומתכוון להשקיע את כל מרצו בלימודים.

פגשנו את טל שמתגוררת בכרם בן זמרה, מתחילה ללמוד בחוג לתזונה ומקווה לא להתפזר במהלך הלימודים האינטנסיביים, ולהשתלב במלגת פר"ח תוך כדי הלימודים.

גל עבר לדישון מירושלים, מחכה בקוצר רוח שיתחילו הלימודים וישלב את עבודתו במושב עם לימודים בחוג למדעי החיים.

מירי ורותם מכירים מהצבא ושמחו לגלות שהן עומדים ללמוד יחד במכללה – מירי בחוג לחינוך ורותם במדעי המזון. הם עוברים ממרכז הארץ לקיבוצי הצפון – דפנה ומעיין ברוך, ומקווים שיגלו שהתואר משאיר להם מספיק זמן לטייל ולהנות מהאזור, ולהשתלב בחיי החברה במכללה ובאזור בכלל.

מערכת חשיפה לצפון

מערכת חשיפה לצפון

בלוג 'חשיפה לצפון' כאן כדי לעדכן אתכם בכל הידיעות, האירועים וההתרחשויות במכללה האקדמית תל-חי וסביבתה. העיקר שלא תאבדו את הצפון.

תגובות בבלוג חשיפה לצפון

1 תגובה בבלוג חשיפה לצפון

  1. איימן חוסין

    מתלהב להתחיל לימודים במכללת תל חי

הוסף תגובה בבלוג חשיפה לצפון

יש לרשום שם מלא

יש לרשום כתובת אימייל תקינה

יש לרשום תגובה