אירועים | מערכת חשיפה לצפון | 25.10.2016

בוגרי תל חי! טל רפאלי בוגר החוג לחינוך, מספר על חווית הלימודים בתל חי

טל רפאלי בוגר החוג לחינוך. אם יש תקופה שהייתי שמח לחזור אליה ולחוות אותה מהתחלה, זו אכן תקופת לימודי התואר הראשון בחינוך בתל חי! האווירה הייחודית של המקום נובעת, לא רק מהטבע הקסום
עוד בנושאים:

טל רפאלי בוגר החוג לחינוך.

אם יש תקופה שהייתי שמח לחזור אליה ולחוות אותה מהתחלה, זו אכן תקופת לימודי התואר הראשון בחינוך בתל חי! האווירה הייחודית של המקום נובעת, לא רק מהטבע הקסום שחובק את מתחמי הלמידה, אלא גם הודות להון האנושי. המקצועיות של הסגל האקדמי (דוגמה אחת מיני רבות ורבים – ד"ר נילי גל-ים שהאג'נדה והגישה החינוכית שלה מעשירות אותי מקצועית עד היום), היחס הנעים מהסגל המנהלי שתמיד עזר וייעץ וכמובן – קהל הלומדים ההטרוגני והמגוון שגרם ללמידה להיות מרתקת ומעניינת. לא פלא שאמא שלי(!) נרשמה ללימודי תואר ראשון בחינוך מיד אחריי!

הלימודים בהחלט היוו חוויה אינטלקטואלית מצוינת, הרגשתי שיש לי כלים להמשיך הלאה וכך בחרתי לרענן את ארסנל הידע החינוכי בתואר שני ביישוב סכסוכים וכן בלימודי גישור באוניברסיטת תל-אביב וכמובן שהיד עוד נטויה..

עבר בדיוק עשור ממועד התחלת לימודיי, מאז עבדתי בניהול פרוייקטים חינוכיים ובתחום פיתוח הדרכה לצוותים חינוכיים בעמותות חברתיות. כיום אני עובד בתור קצין חינוך בשירות בתי הסוהר ועוסק בהנחיית קבוצות אסירים, בקידום פעילות חינוכית באגפים הסגורים ועוד. לצד העבודה, פרויקט מיוחד עם בוגרת נוספת של תל-חי, אדוה נאור-הוך, עומד לראות אור בקרוב: ספר ילדים ייחודי שכתבנו! מאחל הצלחה לכל מי שמתחיל את שנת הלימודים הקרובה בתל-חי, הנאה והצלחה בדרככם!

מערכת חשיפה לצפון

מערכת חשיפה לצפון

בלוג 'חשיפה לצפון' כאן כדי לעדכן אתכם בכל הידיעות, האירועים וההתרחשויות במכללה האקדמית תל-חי וסביבתה. העיקר שלא תאבדו את הצפון.

תגובות בבלוג חשיפה לצפון

4 תגובות בבלוג חשיפה לצפון

 1. אתה צריך הלוואה דחוף? צור קשר: (dakany.endre@gmail.com) לקבלת מידע נוסף על ההלוואה.

  אתה צריך הלוואה דחוף? אנו נותנים הלוואות עסקיות, הלוואות אישיות, הלוואות לסטודנטים, הלוואות רכב וכו ', אם אתה מעוניין לפנות אלינו באמצעות: (dakany.endre(a)gmail.com)

  הצעת הלוואה דחופה.

 2. האם אתה צריך הלוואה? אם כן, דוא"ל: (dakany.endre@gmail.com) לפרטים נוספים.

  אנו מציעים הלוואות שונות לאנשים פרטיים (הלוואה אישית) ולשתף פעולה גופים בריבית של 2% לשנה. זה כדי לעזור לך לעמוד בהתחייבויות הפיננסיות שלך במיוחד עם המשבר הפיננסי העולמי הולך. אתה יכול לשאול בין 1,000 – 500,000,000 (פאונד, יורו או דולר) עבור שאלות נוספות, אנא פנה אלינו באמצעות דוא"ל (dakany.endre(a)gmail.com) בברכה.

  הצעת הלוואה.

 3. צריך הלוואות? אם כן, דואר אלקטרוני: (richardcosmos5@gmail.com)

  האם אתה צריך הלוואה? X- מאס הלוואה? הלוואות אישיות? הלוואות עסקיות? הלוואות משכנתא? מימון חקלאי ומימון פרויקטים? אנו נותנים את כל סוגי הלוואות בריבית של 2%! דוא"ל ליצירת קשר; (richardcosmos5(a)gmail.com)

  הצעה הלוואה חג המולד.

 4. האם אתה צריך הלוואה? אם כן, דוא"ל: (richardcosmos5@gmail.com) לפרטים נוספים.

  האם אתה צריך הלוואה? הלוואות אישיות? הלוואות עסקיות? הלוואות משכנתא? מימון חקלאי ומימון פרויקטים? אנו נותנים את כל סוגי הלוואות בריבית של 2%! דוא"ל ליצירת קשר; (richardcosmos5(a)gmail.com)

  הצעת הלוואה.

הוסף תגובה בבלוג חשיפה לצפון

יש לרשום שם מלא

יש לרשום כתובת אימייל תקינה

יש לרשום תגובה