אירועים | מערכת חשיפה לצפון | 16.08.2016

סיור במכון לאמנויות במסגרת היום הפתוח 11.8.16

מאת נורית ריינר, המכללה האקדמית תל חי שעה 13:00 הגעתי למכון לאמנויות, מלווה בשישה מתעניינים ובוגרת המסלול. כבר בתחילת הסיור ניכר היה כי זהו מקום שמזמין להיסחף לתוך חוויית לימוד מעשירה
עוד בנושאים:

מאת נורית ריינר, המכללה האקדמית תל חי

שעה 13:00 הגעתי למכון לאמנויות, מלווה בשישה מתעניינים ובוגרת המסלול. כבר בתחילת הסיור ניכר היה כי זהו מקום שמזמין להיסחף לתוך חוויית לימוד מעשירה ויוצאת דופן. ניתן היה לראות זאת הן באווירה הפסטורלית המשקיפה על עמק החולה והרי נפתלי והן בצוות המקצועי. בתחילת הסיור ביקרנו באגף צורפות. הוסבר לנו כי בבמחלקה זו לומדים כיצד לייצר תכשיטים, כלים ועוד.. כמו כן ביקרנו במעבדה, בה הוסבר לנו שכל סטודנט מקבל לוקר ועמדה משלו. לאחר מכן ביקרנו במחלקה לקרמיקה, בו הוסבר לנו על תהליך העבודה והטכניקות המוצעות שם, לדוגמא עבודה עם אבניים ותנור גז. באגף זה הוסבר לנו, כי כל אחד הולך בכיוון שלו וכך מבטא את האישיות שלו. לבסוף ביקרנו באגף לפיסול בו הוסברו לנו הטכניקות המוצעות שם כמו פיסול והדפס מסורתי, לבסוף הוסבר תהליך העבודה במחלקה זו.

מערכת חשיפה לצפון

מערכת חשיפה לצפון

בלוג 'חשיפה לצפון' כאן כדי לעדכן אתכם בכל הידיעות, האירועים וההתרחשויות במכללה האקדמית תל-חי וסביבתה. העיקר שלא תאבדו את הצפון.

תגובות בבלוג חשיפה לצפון

הוסף תגובה בבלוג חשיפה לצפון

יש לרשום שם מלא

יש לרשום כתובת אימייל תקינה

יש לרשום תגובה