אירועים | מערכת חשיפה לצפון | 19.07.2016

שגיא היקרי, בן 27, במקור מרגבה, מסיים שנה ראשונה בחוג לכלכלה וניהול ולוקח חלק משמעותי בשת"פ החברתי של אגודת הסטודנטים ומשרד התיווך "כפיר נכסים".

השת"פ "אריה המתווך" נולד כצורך שעלה מפרויקט הדיור של האגודה שראה לנכון לפקח על מחירי שכירות הדירות באזור. תפקידי הוא למצוא לסטודנט דירה שבה הוא ישלם מחיר סביר, באיכות דירה הולמת וללוות אותו בטיפול השוטף בכל בעיה במהלך השנה.

אני מנסה לעזור בעיקר לסטודנטים החדשים שמגיעים לצפון לראשונה ואין בידיהם את הכלים לבצע הערכת עלויות מדויקת ולהבין את שלל היתרונות והחסרונות בתחום הדיור.
שיתוף הפעולה הוקם עם כפיר בן ארי, מנהל משרד התיווך "כפיר נכסים" מזה 6 שנים. כפיר שהיה סטודנט בעצמו עד לפני כמספר שנים משמש כמתווך מרכזי בעיר.

בתור אחד שיודע מה זה לגור הרחק מהבית וחווה את חוויות המגורים בצפון על בשרו הוא מבין ללב הסטודנטים ומודע לקשיים שלהם. שיתוף הפעולה עם כפיר מאפשר לנו ללמוד ולהבין את השטח בצורה הטובה ביותר.
נכון לקיץ הקודם בו הפרויקט יצא לדרך, עשרות סטודנטים כבר גרים בדירות מפוקחות דרך משרד התיווך.
התקווה שלי היא שסטודנטים יהיו מודעים למחיר המוצר ביחס לאיכות, יפתחו את העיניים וידעו שאסור לקבל מחירים מופקעים כמובן מאליו.
אנחנו פה כדי להגשים את התקווה הזו ולייצר איזון ככל הניתן בשוק הדיור בצפון.

לסיכום, אאחל לכל הסטודנטים שנת לימודים מצוינת ופורייה, אני מזמין את כולם להגיע למשרד בקרית שמונה, כיכר צה"ל 120 או לפנות אלינו טלפונית:
שגיא – 0508177757. כפיר – 0508693029. לוי – 0523082282.

מערכת חשיפה לצפון

מערכת חשיפה לצפון

בלוג 'חשיפה לצפון' כאן כדי לעדכן אתכם בכל הידיעות, האירועים וההתרחשויות במכללה האקדמית תל-חי וסביבתה. העיקר שלא תאבדו את הצפון.

תגובות בבלוג חשיפה לצפון

הוסף תגובה בבלוג חשיפה לצפון

יש לרשום שם מלא

יש לרשום כתובת אימייל תקינה

יש לרשום תגובה