מה חדש? | מערכת חשיפה לצפון | 03.04.2016

רצועת הסטודנטים חוגגת לוח שידורים חדש במסיבת רדיוטריפ ומלא גרוב

תמר הרמתי

אם עוד לא יצא לכם לעלות על תדר 105.3 FM, כדאי תעלו על הגל. בבית הספר הדמוקרטי עינות ירדן שבקיבוץ עמיר משדר רדיו "קול הגליל העליון" מידי יום שלל תכניות מגוונות. הסטודנטים של המכללה האקדמית תל-חי, מגיעים לשם לקחת את המושכות בשעות הערב.

רצועת הסטודנטים של המכללה האקדמית תל-חי משודרת כל יום, החל מהשעה 18:00. מה תוכלו למצוא שם?! טוב ששאלתם. הרבה. החל מתכניות מוזיקה חוצות ז'אנרים: מוזיקה אפריקאית, אינדית, רוק ועוד. ועד לשעות של שיחות על החיים ובכלל. תוכנית אקטואליה של אגודת הסטודנטים. ועוד.

סטודנטים רבים גילו את הקסם שברדיו ומצטרפים למשפחת הרצועה. זאת הסיבה שלוח השידורים התמלא בעוד הרבה תכניות חדשות ומרעננות שיתפסו לכם את האפרכסת ויצמידו אתכם למקלט. וזאת חברים, סיבה לחגיגה!!

ביום חמישי הקרוב, ה-7.4.16 מזמינים אתכם הסטודנטים של הרצועה לחגוג יחד איתם במסיבת וינט'ז גרוב מנענעת ישבנים. וכמו שהם מכנים אותה: יום חג היסטורי! על המוזיקה מופקדים מי שחברו ללהקת הבילויים, וידועים באיסוף תקליטים משובחים: עופר טל ואורי ורטהיים. צמד RadioTrip וכן, כן, הם ינגנו על פטיפונים. פתיחת דלתות ומוזיקה ב 21:00. איפה: דארמה, קיבוץ הגושרים.

https://soundcloud.com/mixmonster/radio-trip-diggin-jaff-tel

נגלה לכם שמי שיתף בפייסבוק את המסיבה ויתייג את "רצועת הסטודנטים" עלול לזכות לשדר ברצועת הסטודנטים בליווי שדר מנוסה. אז למה את מחכים? https://www.facebook.com/events/1159295087455573/?active_tab=highlights

לרדיו "קול הגליל העליון" תוכלו להאזין גם אונליין באתר: www.1053fm.co

לוח השידורים המלא של רצועת הסטודנטים המכללה האקדמית תל-חי: 

מערכת חשיפה לצפון

מערכת חשיפה לצפון

בלוג 'חשיפה לצפון' כאן כדי לעדכן אתכם בכל הידיעות, האירועים וההתרחשויות במכללה האקדמית תל-חי וסביבתה. העיקר שלא תאבדו את הצפון.

תגובות בבלוג חשיפה לצפון

1 תגובה בבלוג חשיפה לצפון

  1. ליאור

    אחלה רדיו ממליץ גם על אתר מעולה למציאת שירים חדשים שמעדכן מוזיקה חדשה בז'אנרים שונים, ישראלית, היפ הופ, לטינית, רוק, פופ ועוד..

הוסף תגובה בבלוג חשיפה לצפון

יש לרשום שם מלא

יש לרשום כתובת אימייל תקינה

יש לרשום תגובה