אירועים | מערכת חשיפה לצפון | 20.03.2016

פורים 2016: בחזרה לעתיד!!

נשף פורים של אגודת הסטודנטים בתל חי. כדאי לכם לבוא. תשאלו את תמר הרמתי.

כל השנה סטודנטים במכללה האקדמית תל-חי מחכים לזה. חושבים מה הולך להיות הפעם. מנסים לחדש. להיות יצירתיים. כל שנה מחדש הופכים את הארון, תופרים בדים ומוצאים אביזרים שאלוהים יודע איך הם הגיעו לכדור הארץ. גם השנה, מסיבת פורים של אגודת הסטודנטים בתל חי!! גם הפעם, תחרות תחפושות נושאת פרסים יוקרתיים. אז מהרו להוציא את הבדים מהארון ולהכין לכם תחפושת שווה במיוחד. השנה תיערך המסיבה ביום שני, 21.3 באולמי פאר דוד כשבגולת הכותרת הנושא: "בחזרה לעתיד".

במה תוכלו לזכות בתחרות התחפושות אתם שואלים? אז ככה: מקום רביעי (איזה כיף שיש כזה.. מעניין באיזו צבע הייתה המדליה של האולימפיאדה אם…) ארוחה זוגית במסעדת השף החדשה והמומלצת מיוז. המקום השלישי יזכה את בעליו ביום ספא זוגי במלון הגושרים. אם לא די בפינוק, אז המקום השני יקנה לזוכה לילה בצימר זוגי בוילה ויטראז' המפנק. ושימו לב! המקום הראשון, התחפושת הכי יפה ומקורית בנשף פורים, תזכה את לובשה בלא אחר מכרטיס טיסה יחיד לרומא מתנת איסתא!! כן כן!! אתם קוראים נכון, כרטיס טיסה לרומא!!! אז מה?!?! עוד לא הכנתם תחפושת?!?!

באגודת הסטודנטים של תל חי חושבים עליכם עד לפרטים הקטנים ודואגים שתוכלו להשתכר במשתה מסיבת הפורים במחירי רצפה של חמישה שקלים לציי'סר, וזאת מבלי לדאוג להשאיר נהג תורן. ארבעה קווים חינמיים יאספו אתכם מהקיבוצים, המושבים בעמק או בהר ומקריית שמונה. גם בחזור. את שעות האיסוף והתחנות תכלו למצוא באיוונט של אגודת הסטודנטים בפייסבוק https://www.facebook.com/events/820811178047558/  שימו לב שלא יהיו חניות במקום האירוע.

תוכלו להגיע לנשף פורים החל מהשעה 21:30. המסיבה עצמה עתידה להתחיל בשעה 22:00. וכמו תמיד תהיה מוזיקה מגוונת.

Dj Mor Dahari יהיה מופקד על המיינסטרים:

https://www.youtube.com/watch?v=P0KfNPsrl7k

https://www.youtube.com/watch?v=ry4H-f2ksOg

ולאחריו טראנס פרוגרסיב משוגע עם De Duck: https://www.youtube.com/watch?v=vAIdCMtrsDA

https://www.youtube.com/watch?v=-NxTXt4iJHY

עוד לא קניתם כרטיס?!?! מהרו, כי מספר המקומות מוגבל!! כרטיסים תוכלו למצוא במשרדי אגודת הסטודנטים במזרחי ובמערבי. תמורת 30 שקלים לסטודנט או 80 ₪ עבור סטודנט + אורח.

פורים שמח!!

אם עוד לא השתכנעתם שאתם צריכים להיות שם, הנה לכם תמונות מהטירוף של שנה שעברה.

מערכת חשיפה לצפון

מערכת חשיפה לצפון

בלוג 'חשיפה לצפון' כאן כדי לעדכן אתכם בכל הידיעות, האירועים וההתרחשויות במכללה האקדמית תל-חי וסביבתה. העיקר שלא תאבדו את הצפון.

תגובות בבלוג חשיפה לצפון

הוסף תגובה בבלוג חשיפה לצפון

יש לרשום שם מלא

יש לרשום כתובת אימייל תקינה

יש לרשום תגובה