מה חדש? | מערכת חשיפה לצפון | 06.01.2016

אנסמבל בתל חי!

ההרכב המוזיקלי של המכללה האקדמית תל חי, בראיון ראשון! קרדיט: "הולך בתל". כתבה: חן זמיר

שיר כץ התחילה ללמוד לשיר בגיל 11.

היא אמנם תמיד אהבה לשיר, אך תחרות כישרונות צעירים גרמה לה לעמוד מול המראה ולהבין שהיא באמת יכולה לעשות את זה.

היום, שיר לומדת פסיכולוגיה וחינוך, הזמרת של האנסמבל, ותוך כדי הגשמת החלומות האלה, ממשיכה לפתח את הכישרון המוסיקלי, ולשאוף למעלה, כמה שאפשר.

אורי קרפט, חולם שבגיל חמישים הוא יטייל  שנה שלמה בעולם, עם קרוון והמשפחה שתהיה לו. עד אז הוא לומד פסיכולוגיה וכלכלה, גר בשאר ישוב, מנגן ומלמד פסנתר ללא הרף.  

יותם בן יצחק, התחיל לנגן, כי רצה להיות כמו אחיו הגדול, מגניב על הבס. היום הוא גדול ומגניב בעצמו, מגשים חלומות ישנים, בזכות האנסמבל. יותם רוצה לשלב מוזיקה באופן אינטגרלי בחייו וממשיך לחפש חלומות חדשים.

בין לימודי מזרח אסיה וקיימות, אדם אלקלעי, הוא מתופף מחונן. הוא הולך בעקבות האהבה, והיא מובילה אותו אל המוזיקה. אז חוץ מהאנסמבל, הוא מרעיף את מקצביו המחבקים גם בגאמ'ים עם חברים. אה, והוא גם מעריץ את חבריו ללהקה.

יעל בן נתן גדלה בבית מוזיקלי, וצמחה לצליליו של הג'אז. היא שואפת להפוך את העולם למקום  טוב יותר, באמצעות המוזיקה. לא פלא שהיא לומדת חינוך בשילוב אומנויות. אולי בעתיד היא תהיה אפילו מטפלת במוזיקה.

מיכאל רוז, עשה עשר יחידות מוזיקה בבגרות. אבל בניגוד לחבריו לעשייה המוזיקלית, החליט ללמוד עבודה סוציאלית במכללה האקדמית תל חי. ללהקה הוא הגיע במקרה, כי הוא תמיד מתעסק במוזיקה באיזשהו אופן. מלחין שירים של חברים, מלמד גיטרה ומקבל השראה ממתי כספי.

מתוך האהבה הגדולה שלהם למוזיקה והדחף  לעשייה, ההרכב המוזיקלי של המכללה האקדמית תל חי, החליט לקחת את הטקסים הקבועים במכללה צעד אחד קדימה. בדרך להגשמת החלומות, של חברי ההרכב, הם עוצרים להופעות בפאבים באזור, מקדמים פרויקטים חדשים, כמו הלחנת שירים של סטודנטים וקבלות שבת קהילתיות.

איך הם עובדים יחד? איך משלבים עבודה עם הרכב גדול יחד עם הלימודים? רוצים לקרוא עוד על העשייה המשותפת שלה יחד?
הכתבה המלאה בעיתון "הולך בתל" הקרוב.

כותבים למגירה? האנסמבל מחפש חומרים חדשים! פרטים כאן!

מערכת חשיפה לצפון

מערכת חשיפה לצפון

בלוג 'חשיפה לצפון' כאן כדי לעדכן אתכם בכל הידיעות, האירועים וההתרחשויות במכללה האקדמית תל-חי וסביבתה. העיקר שלא תאבדו את הצפון.

תגובות בבלוג חשיפה לצפון

הוסף תגובה בבלוג חשיפה לצפון

יש לרשום שם מלא

יש לרשום כתובת אימייל תקינה

יש לרשום תגובה