אירועים | מערכת חשיפה לצפון | 06.12.2015

חוגגים בלי להפריע לשכנים- מסיבת האוזניות שהרעידה את תל חי

חוגגים בלי להפריע לשכנים מאות אוזניות, עשרות בלונים, שני D.Jיים, קמפוס אחד ואגודה נרגשת. מכללת תל חי חוגגת חלון "חברתי" אקדמאי כמו שלא נראה כמוהו בכל הגליל. מאת: תמר הרמתי

כמו כולם, הגעתי נרגשת לעמדת החלוקה של האוזניות. כבר כמה ימים שהדשא רוחש וגועש סביב המסיבה המתהדרת בקונצפט המיוחד. "כבר היית פעם במסיבת אוזניות?" שאלה אותי חברה. "וואלה לא.." עניתי לה, "ואני ממש סקרנית לגלות איך זה מרגיש".  להפתעתי, החלוקה נעשתה בסדר מופתי, שלא אופייני כל כך לכוחותינו, בטורים לפי אות שם המשפחה. האוזניות חיכו שם, צבעוניות ומפתות, קורצות אלי מבעד לדלפק. בקומת הקרקע, של בניין 2, כבר החלה המסיבה וסטודנטים החלו להתקבץ ולרקוד אל מול שני הD.J-יים שניגנו במקביל. הפקדתי את תעודת הזהות, חבשתי במהירות את האוזניות הצהובות, וירדתי לרחבה מוכנה לחגוג במלוא המרץ. ברחבה, שני עולמות פועמים במקביל. על תדר אחד מתנגן פלייליסט מיינסטרים עכשווי ומקפיץ, ועל הקו המקביל טראנסים מעיפים פיות ושדונים. בהתחלה זה היה נראה די מוזר ומבלבל. לא היה לי ברור מי רוקד באותו התדר שלי וכולם מסביבי היו נראים מבולבלים ונבוכים גם כן. הורדתי את האוזניות, והבטתי במתרחש סביבי. זה היה מראה די משעשע. בתוך מרחב שהיה נדמה כנטול מוזיקה, קיפצו סטודנטים ורקדו אל תוך הדממה. סטודנטים חייזרים, עטורי אוזניות בשלל צבעים.

בדיוק כשהתחלנו להבין איך אפשר לרקוד יחד, גם כשכל אחד בתוך עצמו, עלה תדר המיינסטרים והושמע ברמקולים הגדולים. להפתעת כולם, התקבצנו מכל עבר, לובשי החולצות הירוקות, בעלי התפקידים באגודת הסטודנטים תל חי, ופצחנו ב"פלשמוב" מטורף. כמו בסרטונים הפופולאריים שרצים ברשת, גם אנחנו הגחנו אל תוך הקהל והפתענו את כולם בריקוד תואם ומוכן מראש, לצלילי shake it off  של טיילור סוויפט.

אחרי זה האווירה הפכה רותחת מתמיד. בתוך הבניין, בדשא האחורי ואפילו ברחבה של האמפי המרכזי, נמצאו סטודנטים קופצים ובועטים, כשלראשם אוזניות. בלחיצת כפתור קטנה, למדנו לעבור בין העולמות המתנגנים, ולהתאים את עצמנו לחברים המפזזים סביבנו. וגם כשלא היינו מתואמים בכלל, וכל אחד היה נראה חייזר מכוכב אחר, המשכנו לעוף על עצמנו ועל החיים. בכל זאת, עוד מעט כבר צריך להחזיר את האוזניות הצבעוניות ולחזור לשגרת השיעורים… אז למי אכפת?!?!

 

מזהים את עצמכם? 

 

 

 

מערכת חשיפה לצפון

מערכת חשיפה לצפון

בלוג 'חשיפה לצפון' כאן כדי לעדכן אתכם בכל הידיעות, האירועים וההתרחשויות במכללה האקדמית תל-חי וסביבתה. העיקר שלא תאבדו את הצפון.

תגובות בבלוג חשיפה לצפון

הוסף תגובה בבלוג חשיפה לצפון

יש לרשום שם מלא

יש לרשום כתובת אימייל תקינה

יש לרשום תגובה