לימודים | מערכת חשיפה לצפון | 08.11.2015

הטבות לסטודנטים בחטיבה ללימודי חוץ

מכירים את שעות הצהריים של יום שישי במאפייה? אז אם אתם תמיד מגיעים למאפייה בבוקר, לקנות חלה ומאפים לשבת, נספר לכם שבצהריים אם נותרות חלות, מחירן יורד משמעותית. ואיזה יום היום? אצלנו בלימודי חוץ – היום שישי בצהריים.
עוד בנושאים:

נותרו לנו מקומות בכמה קורסים ואנו רוצים לתת לכם, הסטודנטים, ליהנות מהמחירים הנמוכים שמתאפשרים במצב הנוכחי.

עינינו אתכם? מצוין! אז בואו ניפתח בהיכרות:
שלום! אנחנו החטיבה ללימודי חוץ, מחלקה קטנה ואיכותית, אנו יושבים במערבי, מול מדור שכ"ל. כל פעילותנו מוקדשת לתכניות וקורסים חוץ אקדמיים. אנו מציעים תוכניות העשרה ופנאי, תוכניות ולימודי המשך לאקדמאים, לימודים לתעודות מקצוע ועוד. יש לנו תכנים המיועדים ספציפית לסטודנטים, אך רוב התוכניות שלנו מופנות לקהל הרחב המתגורר בגליל העליון ובכל המרחב הצפוני. אנו מפרסמים בכל המדיות, אך ממליצים לעקוב אחרינו בפייסבוק או באתר שלנו 

בעוד שנה – שנתיים, מקסימום שלוש, תסיימו את התואר ותחפשו עבודה. אם יהיה לכם קורס נוסף, תעודה או הכשרה בתחום הלימודים או אפילו תחום העשרתי, קורות החיים שלכם יהיו שווים יותר משל בוגרים אחרים.

היום, אנו מזמינים אתכם ליהנות מ- 30% הנחה עבור 2 קורסים:

קורס אימון אישי

הפתיחה ב22/11, ימי ראשון 16:15-20:30. מועבר ע"י איק"א הדרכות. ההכשרה נמשכת 20 מפגשים, ובמהלכן לומדים את כיצד לאמן ולהניע אנשים. בתום הקורס אפשרות להתמחות באימון לבעלי הפרעות קשב.

קורס גידול דבורים:

קורס המתקיים בימי שישי לסירוגין (שבוע כן, שבוע לא). הפתיחה ב 20/11. נלמד על הדבורים, דרך גידולן ורדיית הדבש. חצי ראשון עיוני בכיתה, חצי שני מעשי – בשטח. בתום הקורס מסוגל התלמיד להפעיל בעצמו כוורות דבורים.

לפרטים נוספים והרשמה: 048181855 שלוחה 5. או באתר שלנו. נשתמע!

מערכת חשיפה לצפון

מערכת חשיפה לצפון

בלוג 'חשיפה לצפון' כאן כדי לעדכן אתכם בכל הידיעות, האירועים וההתרחשויות במכללה האקדמית תל-חי וסביבתה. העיקר שלא תאבדו את הצפון.

תגובות בבלוג חשיפה לצפון

הוסף תגובה בבלוג חשיפה לצפון

יש לרשום שם מלא

יש לרשום כתובת אימייל תקינה

יש לרשום תגובה