לימודים | מערכת חשיפה לצפון | 06.10.2015

נפתחה ההרשמה למלגת קרן גרוס לחיילים משוחררים ובוגרי שירות לאומי לשנת הלימודים תשע"ו.

קרן גרוס הינה קרן התומכת בחיילים משוחררים ומשתחררים (עד 5 שנים סיום שירות החובה) ובוגרי שירות לאומי במלגות בסכום של כ-5,000 ₪. חלוקת המלגות של הקרן מתמקדת ב-6 אוכלוסיות יעד: חיילים בודדים, תושבי פריפריה, חרדים, בני העדה האתיופית, בני מועטים ועולים. מרבית המלגאים משתתפים בתכניות התנדבותיות בתחומי חינוך וחברה, המהוות מסגרת נוספת המלווה את המלגאי במהלך לימודיו. התנדבות מלגאים בקהילותיהם בפריפריה תורמת ליצירת מנהיגות מקומית מעורבת ובעל ערך מוסף משמעותי הן לסטודנט והן לקהילה.
עוד בנושאים:

השבוע נפתחה ההרשמה למלגה והיא תימשך עד בתאריך 15.12.15. לאחר הרישום וע"פ ההנחיות מהקרן יש לאמת נתונים במרכז צעירים לא יאוחר מהתאריך 31.12.15.

מי זכאי להגיש בקשה למלגה?

סטודנטים אשר עונים על הקריטריונים הבאים:

  • חיילים משוחררים על פי חוק (כולל מסיימי שרות לאומי) אשר שרתו לפחות שנה אחת בשירות סדיר/שירות לאומי/אזרחי.
  • חיילים משוחררים אשר טרם מלאו חמש שנים מיום סיום שירות חובה ביום הגשת בקשת הסיוע לקרן.
  • חיילים אשר נצלו חלק מפיקדונם האישי (בהתאם לקריטריונים של כל תכנית סיוע) למעט מי ששרת שנה אחת בשרות לאומי או אזרחי. מועמדים אלה זכאים לסיוע החל משנה ב' אלא אם כן ניצלו את הפיקדון במלואו לא למטרות לימודים.
  • חיילים משוחררים הלומדים במוסד לימודים בארץ לפחות 12 שעות שבועיות.
  • מועמדים אשר לימודיהם אינם ממומנים ע"י גורם ממשלתי, פרטי, מקום עבודת הורים, קיבוצים או קרנות כגון: אייסף, אימפקט, מפעל הפיס, דיקנט הסטודנטים, מנהל הסטודנטים, משרד החינוך, תכנית אקדמיה וכו'. אלא אם כן היקף הסיוע אינו עולה על 8,000 ₪.

 לפרטים ולהרשמה: http://www.gruss.org.il/register/

כמו כן, כן ניתן לפנות לפרטים נוספים לרכזת של קרן גרוס בקריית שמונה- שני סומך-עטיה 04-6036815, שלוחה 3 או במייל haymash.k8@gmail.com

מערכת חשיפה לצפון

מערכת חשיפה לצפון

בלוג 'חשיפה לצפון' כאן כדי לעדכן אתכם בכל הידיעות, האירועים וההתרחשויות במכללה האקדמית תל-חי וסביבתה. העיקר שלא תאבדו את הצפון.

תגובות בבלוג חשיפה לצפון

הוסף תגובה בבלוג חשיפה לצפון

יש לרשום שם מלא

יש לרשום כתובת אימייל תקינה

יש לרשום תגובה