אירועים | מערכת חשיפה לצפון | 18.08.2015

"צועדים ביחד למען השלום"

בטקס מרגש שנערך השבוע במכללה האקדמית תל-חי הוסר הלוט מפסל מרשים לזכרו של יצחק רבין
עוד בנושאים:

בטקס מרגש שנערך השבוע במכללה האקדמית תל-חי, הוסר הלוט מפסלו  של האומן הצרפתי מרק וולאי, שנבנה לזכרו של יצחק רבין ז"ל:  "צועדים ביחד למען השלום".

הטקס נערך בנוכחות אחותו של יצחק, רחל רבין יעקב ובהשתתפות הנהלת המכללה, המחלקה לקשרי חוץ, מנהל מכון האמנויות וסטודנטיות מהחוג לחינוך.

פרופ' יונה חן נשיא המכללה, אמר בטקס: " הכרתי את האומן הצרפתי וולאי, במסגרת אחת מנסיעותיי לחו"ל יחד עם הנהלת קרן יק"א. נוצר ביננו קשר חם וקרוב והוא הביע בפני את רצונו  ליצור פסל לזכרו של יצחק רבין שיוצב בתל-חי. אני כמובן שמחתי על הרעיון והוא החל בבניית הפסל. בתחילה יצר וולאי דמות אחת, צילם אותה ושלח אלי באי-מייל, מאוד אהבתי את הכיוון והוא המשיך ביצירת דמויות נוספות הצועדות ביחד למען השלום. הפסל הוא  יצירת ברונזה בסגנון מודרני ומטרתו להעביר מסר של סובלנות ודמוקרטיה".

כחלק מהמסר של סובלנות, שיח פתוח  וקירוב לבבות בין העמים, הציגו הסטודנטיות מהחוג לחינוך, סיוון אהרוני וסועאד חמאד את "פינת הידידות" שיצרו יחד עם חבריהן, סיפרו על התהליך שעברו ועל המטרה לשמה הוקמה הפינה.

מערכת חשיפה לצפון

מערכת חשיפה לצפון

בלוג 'חשיפה לצפון' כאן כדי לעדכן אתכם בכל הידיעות, האירועים וההתרחשויות במכללה האקדמית תל-חי וסביבתה. העיקר שלא תאבדו את הצפון.

תגובות בבלוג חשיפה לצפון

הוסף תגובה בבלוג חשיפה לצפון

יש לרשום שם מלא

יש לרשום כתובת אימייל תקינה

יש לרשום תגובה