לימודים | מערכת חשיפה לצפון | 29.07.2015

חדש במכללה האקדמית תל-חי: אגודת הסטודנטים מציעה דרך מהירה וזולה להפחית את חובת האנגלית באקדמיה

אגודת הסטודנטים במכללה האקדמית תל-חי חתמה לאחרונה על הסכם עם חברת קידום, במסגרתו יוכלו הסטודנטים ללמוד אנגלית בדרך מהירה ויעילה ולחסוך הרבה מאוד כסף.
עוד בנושאים:

מבחן אמיר"ם תפקידו לקבוע את רמת האנגלית של הסטודנט ובהתאם לכך לשבצו ברמת הלימוד המתאימה לו. תוצאות המבחן נקבעות ע"י המרכז הארצי לבחינות והערכה והן  יכריעו עד כמה הסטודנט צריך לעבוד על שיפור ביצועיו באנגלית.

 סטודנטים שהציון שלהם במבחן אמיר"ם אינו גבוה עלולים, לעיתים, לעבור מספר קורסים בהיקף של 8-6 שעות אקדמיות בשבוע לכל קורס. קורסים אלה נמשכים, במקרים מסוימים על פני מספר שנים ויכולים אף להסתיים בשנה האחרונה של התואר.

 סטודנטים רבים מתארים תהליך זה כמתיש, שואב זמן וקשב ,יקר ואף קשה כלכלית על כיסם. ישנם מספר מקרים בכל שנה בהם סטודנטים לא עומדים בעומס האקדמי והכלכלי וחלקם אף נושרים מהלימודים, הפחתה בדרישות האנגלית עשויה לשפר את מצבם של אלו המתקשים.

 יוזמה של אגודת הסטודנטים החדשה במכללה בראשותה של נטעלי ביז'אוי, תאפשר כבר בשנת הלימודים הקרובה,  לסטודנטים הלומדים במכללה האקדמית תל-חי, להתכונן למבחן אמיר"ם בקורס הכנה ייחודי של קבוצת קידום שעלותו היא 1300 ₪ בלבד ותוצאותיו יעילות וטובות.

לפרטים נוספים לחצו כאן

מערכת חשיפה לצפון

מערכת חשיפה לצפון

בלוג 'חשיפה לצפון' כאן כדי לעדכן אתכם בכל הידיעות, האירועים וההתרחשויות במכללה האקדמית תל-חי וסביבתה. העיקר שלא תאבדו את הצפון.

תגובות בבלוג חשיפה לצפון

הוסף תגובה בבלוג חשיפה לצפון

יש לרשום שם מלא

יש לרשום כתובת אימייל תקינה

יש לרשום תגובה