אקטיביזם | מערכת חשיפה לצפון | 29.07.2015

"ספסל הידידות" במכללה האקדמית תל-חי

קבוצת סטודנטים יהודים וערביים, הלומדים בחוג לחינוך במכללה האקדמית תל-חי הקימו בימים אלה את "ספסל הידידות", זהו פרויקט ייחודי שהוקם במסגרת הקורס "אמנות וקהילה" בו מבצעים הסטודנטים פרויקט אמנותי ומשתפים בו את הקהילה.
עוד בנושאים:

המטרה בבניית "ספסל הידידות" הייתה ליצור פינת ישיבה נעימה שתקרב בין סטודנטים ערבים ויהודים במכללה. כמו כן, קבוצת הסטודנטים שאפה שהפרויקט יתחשב בסביבה וכך נוצר הרעיון לבנות פינת ישיבה אקולוגית, שתומכת במפגשים ושיח בין יהודים לערבים.

 סיון אהרוני , סטודנטית שנה ראשונה לפסיכולוגיה וחינוך בשילוב אומנויות מספרת: "הפרויקט הזה היה מאוד מיוחד עבורי. בשנה הראשונה ללימודי בתל-חי נהניתי מאוד אבל הרגשתי שאני רוצה לעשות בנוסף משהו בעל משמעות, שיחבר אותי למקום ולכן כל כך שמחתי לקחת חלק בפרויקט שעוסק בשני נושאים שמעניינים אותי מאוד: קירוב בין יהודים וערבים ושמירה על הסביבה.  פרויקט זה גרם לי באופן אישי להתקרב יותר לחברי לקבוצה המורכבת מסטודנטיות יהודיות וערביות. הקרבה שנוצרה אפשרה לנו להרגיש בנוח לשאול שאלות זה את זו על התרבות והשפות השונות ויצרה היכרות מעמיקה בינינו. הייתי שמחה שפינת הידידות הזו תהווה פלטפורמה לשיחה וחברות משותפת בין יהודים וערבים במכללה ותיצור קשרים חדשים וקרובים כפי שנוצרו עבורי תוך כדי העבודה על ספסל הידידות".

מערכת חשיפה לצפון

מערכת חשיפה לצפון

בלוג 'חשיפה לצפון' כאן כדי לעדכן אתכם בכל הידיעות, האירועים וההתרחשויות במכללה האקדמית תל-חי וסביבתה. העיקר שלא תאבדו את הצפון.

תגובות בבלוג חשיפה לצפון

הוסף תגובה בבלוג חשיפה לצפון

יש לרשום שם מלא

יש לרשום כתובת אימייל תקינה

יש לרשום תגובה