אירועים | מערכת חשיפה לצפון | 21.07.2015

בנק הפועלים העניק מלגות נדיבות לסטודנטים במכללה האקדמית תל-חי

כמידי שנה, גם השנה, העניק בנק הפועלים מלגות לסטודנטים במכללה האקדמית תל-חי, המסייעות להם לצלוח את לימודיהם באקדמיה ולהשיג את התואר האקדמי הנכסף. בטקס מרגש שנערך השבוע במכללה העניק הבנק מלגות ל- 30 סטודנטים הלומדים בחוגים האקדמיים השונים במכללה.
עוד בנושאים:

הטקס התקיים בהשתתפות נציגי בנק הפועלים: נתן פרויינד מנהל מחוז צפון ושלמה בן הרוש מנהל סניף קריית שמונה. אלי כהן מנכ"ל המכללה האקדמית תל-חי אמר באירוע: "בנק הפועלים הוא אחד השותפים החשובים והמרכזיים שלנו ותרומתו למכללה היא גדולה מאוד. הבנק תורם רבות, לא רק למכללה אלא גם לקהילה באזור ואנו מודים לו מאוד ומעריכים את הנכונות לסייע בכל דבר ועניין".

שניר דלל, סטודנט בחוג ללימודים רב תחומיים הודה לנציגי הבנק בשם הסטודנטים: "השכלה אקדמית היא דבר חשוב וכאשר אין לסטודנט תמיכה כלכלית מהבית, המשימה היא כמעט בלתי אפשרית. המלגה של הבנק מאפשרת לנו להמשיך וללמוד ולהגשים את החלום שלנו. אני מודה מאוד לבנק  על התרומה הנדיבה, שהינה תרומה חשובה לא רק מבחינה כספית, אלא גם מבחינה מנטלית, לדעת שחושבים עלינו ושיש מי שעוזר".

נתן פרויינד, אמר באירוע: "אני מתרגש בכל פעם מחדש בטקס חלוקת המלגות, לפלס דרך ולקנות השכלה – זה כרוך לעיתים ביזע ודמעות, ואין זה מובן מאליו שבנק תורם ותומך בסטודנטים.  בנק הפועלים פועל במספר מישורים לתרום לקהילה ואני גאה להעניק לכם מלגות אלה ולאפשר לכם לרכוש השכלה גבוהה. אני יודע שזה לא קל ולא פשוט, אבל אל תוותרו לעצמכם. השכלה גבוהה היא כרטיס כניסה לחיים ולמשכורות טובות יותר ומעבר לכך היא כרטיס כניסה לעולם מרתק של ידע".

מערכת חשיפה לצפון

מערכת חשיפה לצפון

בלוג 'חשיפה לצפון' כאן כדי לעדכן אתכם בכל הידיעות, האירועים וההתרחשויות במכללה האקדמית תל-חי וסביבתה. העיקר שלא תאבדו את הצפון.

תגובות בבלוג חשיפה לצפון

הוסף תגובה בבלוג חשיפה לצפון

יש לרשום שם מלא

יש לרשום כתובת אימייל תקינה

יש לרשום תגובה