אירועים | מערכת חשיפה לצפון | 01.07.2015

"חומר מקומי 2015" תערוכת הגמר של בוגרי המכון לאמנויות תל-חי תוצג במוזיאון הפתוח לצילום תל-חי

התערוכה "חומר מקומי 2015" תפתח ביום חמישי 9/7/2015 ותמשך עד 30/7/15. התערוכה תוצג במוזיאון הפתוח לצילום תל-חי ותהיה פתוחה בימים א-ה' בין השעות 08:00 – 16:00, בימי ו' בין השעות 10:00 – 14:00, ובימי שבת בין השעות 10:00 – 16:00.
עוד בנושאים:

תערוכת הגמר של  המכון לאמנויות במכללה האקדמית תל-חי "חומר מקומי" תציג את עבודותיהם של 21 בוגרי המכון, במגמות: קרמיקה, אומנות פלסטית וצורפות. בנוסף לכך תוצג תערוכת חתך של הסטודנטים בשנים א' ו- ב' במכון לאמנויות.

לדברי זמר ס"ט, מנהל המכון לאמנויות בתל-חי: "היצירה האמנותית (בכל מדיה וחומר) היא תוצאה של ריאקציה עוצמתית המוזנת מההיסטוריה האנושית, הניסיון האישי של היוצר, הבנת החומר, שליטה טכנית, רעיון מניע, ורבדים רבים נוספים. המוציא לפועל של היצירה, 'המבחנה' בה מתקיים התהליך הוא האמן היוצר, המביא לידי ביטוי חומרי אסתטי וצורני את רעיונו לעולם.

בין אם היצירה היא 'שימושית' (פונקציונלית) ובין אם אסתטית 'טהורה', הרעיון העומד בבסיסה טוען את האובייקט בערך מוסף רוחני ותרבותי.

יחד עם המימד האישי של כל יוצר ופרויקט, תערוכת הגמר מהווה הזדמנות מעניינת להפגיש קטבים אשר נמצאים פעמים רבות בקצוות מנוגדים: עתיק וחדש, עשיר ועני, חומר ורעיון, חוויה ורגש, קשה ורך, יפה ומכוער, אסתטיקה ופונקציה, … העבודות המוצגות בתערוכה, המגיעות מדיסציפלינות שונות מהותית, עוזרות להבליט את המנוגד וגם את המשותף ליוצרים השונים, בחוטים דקים של רעיון והגיון, ובחומריות חושנית ומרגשת.

המתבונן הסקרן יבחר לעצמו משקפיים (אמנותיות, אסתטיות, אנתרופולוגיות, היסטוריות, מדעיות טכנולוגיות, רעיוניות, או אחרות) על מנת לשפוט ולפענח את המובא לפניו".

צפו בקטלוג העבודות המלא

מערכת חשיפה לצפון

מערכת חשיפה לצפון

בלוג 'חשיפה לצפון' כאן כדי לעדכן אתכם בכל הידיעות, האירועים וההתרחשויות במכללה האקדמית תל-חי וסביבתה. העיקר שלא תאבדו את הצפון.

תגובות בבלוג חשיפה לצפון

1 תגובה בבלוג חשיפה לצפון

  1. Jonas Mccant

    צילום חוץ של בוק בת מצווה דורש מהצלם מיומנות גבוהה וציוד מתאים כדי שאיכות התמונה תהיה חדה, אמיתית וכזו שתגרום לצופה להתרגש ממנה. . שווה צפייה… https://www.youtube.com/watch?v=ZwrzwNxeV3Q

    https://www.youtube.com/watch?v=ZwrzwNxeV3Q

הוסף תגובה בבלוג חשיפה לצפון

יש לרשום שם מלא

יש לרשום כתובת אימייל תקינה

יש לרשום תגובה